Ztráta menstruace

Dobrý den, je mi 24 let a před 5ti měsíci jsem vysadila HA. Od té doby jsem měla menstruaci jednou až po dvou měsících a to velice slabě. Za další měsíc a půl jsem si nechala píchnout vyvolávací injekci, která byla neúspěšná a do měsíce jsem opět menstruaci nedostala. Doktor mi předepsal norethisteron na 10 dní. Po dobrání léků jsem menstruaci dostala za tři dny, ale hodně slabou a trvala tak 3-4 dny. Už nevím co dál. Lékař mi jiné testy neudělal, ani ultrazvuk. Čím to může být zapříčiněno?

Odpověď odborníka:

Příčina bude pravděpodobně hormonální ,je potřeba vyšetření včetně ultrazvuku je vhodné připojit stanovení hormonálních hladin a poté podle výsledků určit další postup. příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: