IBUPROFEN FARMALIDER 200 MG/5 ML PERORÁLNÍ SUSPENZE
| Cesta podání: | Perorální podání |
| Léková forma: | Perorální/rektální suspenze |
| Velikost balení: | 1X30ML |
| Síla: | 200MG/5ML |
| Typ balení: | Lahev |
| Účinná látka: | Ibuprofen |
| Indikační skupina: | antirevmatika, antiflogistika, antiuratika |
| Držitel rozhodnutí o registraci: | |
| Abbott Laboratories GmbH, Hannover (Česká Republika) | |