IBUPROFEN ROCKSPRING 200 MG ŠUMIVÉ GRANULE
| Cesta podání: | Perorální podání |
| Léková forma: | Šumivé granule |
| Velikost balení: | 20 |
| Síla: | 200MG |
| Typ balení: | Sáček |
| Účinná látka: | Ibuprofen |
| Indikační skupina: | antirevmatika, antiflogistika, antiuratika |
| Držitel rozhodnutí o registraci: | |
| Rockspring Healthcare Limited, London (Velká Británie) | |