Inzerce
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Minapent

Inzerce

Poradna uLékaře.cz

Poraďte se s lékařem

Rychlá odpověď
již do 6 hodin

Zkušení lékaři odpovídají
na vaše dotazy

Cena již
od 39 Kč

Zjistit, jak funguje poradna

Padání vlasů

Kožní obtíže Jana 1.6.2017

Dobrý den,mám problém s padáním vlasů.Jsem v přechodu,užívám Minapent,dále užívám již druhé balení 3měsíční kůry Forcapil,vlasy si meju šamponem Plantur 39.Večer si do vlasu masíruji Alpicor.Hladina železa S-Fe je 17,0 umol/l,štítná žláza S-TSH 3,252 mlU/l,S-fT4 10.7 pmol/l. Ráno při česání si vyčešu... Zobrazit více

MUDr. Dagmar Doležalová
Odpovídá lékař:

MUDr. Dagmar Doležalová

Dobrý den, Váš dotaz přebírá konzultační ambulance a bude na něj odpovídat specialista ... S pozdravem MUDr.... Celá odpověď

MUDr. Andrea Vocilková
Odpovídá lékař:

MUDr. Andrea Vocilková

Dobrý den, v době přechodu slábnou a vypadávají u žen vlasy hlavně v oblasti temene, podobně jako u mužů,... Celá odpověď

Inzerce
×