únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Bolest nohy
Dobrý den, moje mamka trpí od února silnou bolestí nohy, na které se jí udělala rána (viz foto). Od února je léčená v Liberecké nemocnici, nicméně je prosinec, noha se jí horší, už prakticky ani nemůže chodit a trpí každodenními bolestmi. Mohli byste nám poradit nějaké specializované pracoviště... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
V terénu metabolického syndromu velmi snadno vznikají kožní defekty a vzhledem k základnímu onemocnění... Celá odpověď
Snížené neutrofily a očkovanie
Dobrý deň pani doktorka, máme 3 mesačného syna, ktorého čaká povinné očkovanie. Syn sa narodil s veľmi suchou pokožkou po celom tele (v správe z pôrodnice bol uvedený toxický erytém), 2 dni po pôrode mal teploty 37,7 (krv bola v poriadku). V súčasnosti má kožnou lekárkou diagnostikovaný atopický ekzém.... Zobrazit více
Dobrý den, Zito, hodnoty, které uvádíte, jsou opravdu v normě. Neutrofily jsou na spodní hranici (hodnoty... Celá odpověď
Krcna chrbtica
dobry den.pred par mesiacmi sa mi zacala tocit hlava hospitalizovali ma na neurologii kde mi zistili hyper.tetaniu.priznaky som nepocitovala ziadne az na to tocenie.robili mi rtg krcnej kde bolo len blokove postavenie.rehabilitaciami som presla a nic.stanovili cc syndrom a polytopny Vas C.teraz som po... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Nález musí sepsat neurolog spolu s ortopedem a stanovit další postup. Na krční pateři jsou změny, které... Celá odpověď
Úzkostná porucha
Dobrý den, před 5-ti lety jsem pro úzkostnou poruchu nasadila s konečnou denní dávkou Citalec 20mg.Brala jsem jej cca 2 roky ,asi na 6 M jsem jej vysadila a když jsem měla opět počínající obtíže,nasadila jsem jej zpátky do konečné dávky 30mg/den. Před rokem jsem jej opět vysadila cca po 9 M mi začaly... Zobrazit více
Podle mého soudu byste měla jednak navštívit psychiatra (psychofarmaka jistě může správně indikovat kardiolog... Celá odpověď
Toxicita vitamin A a D
Dobrý den, na začátku léta mě můj lékař začal léčit na nedostatek vitamínu A (6000 I.U. denně + játra každý týden k jídlu) a jeho projevy. Hladina vitamínu A se dostala zpět do normy takže jsme pokračovali v doplňování. Bohužel během té doby se u mě objevily symptomy ulnárního a karpálního syndromu.... Zobrazit více
Předávkování Beta karotenem na rozdíl od vitamínu A nehrozí ani hypervitaminóza A a ani karcinogenní,... Celá odpověď
PCO - rizika a následná léčba
Dobrý den, nikdy jsem neměla problémy s menstruačním cyklem, maximálně to bylo o den kratší, delší, ale za poslední půl rok jsem měla velmi nepravidelnou menstruaci. Gynekoložka mi předepsala Proveru, po které se mi cyklus zase vrátil do normálu, nicméně pak když jsem šla na kontrolu a sono, tak mi... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Hlavním problémem při PCO je to že nedochází k ovulaci, kterou je nutno v případě přání gravidity indukovat... Celá odpověď
TSH A LÉČBA
Dobrý den, poPSala bych Vám vývoj mé štítné žlázy od roku 2012, kdy mi byla náhodně zjištěna vyšší hladina tsh-- 1.11.2012-TSH 6,142...NASAZEN eUTHYROX 50MG PÚLKA DENNĚ, PAK 6.5.2013 TSH 4,418,ATPO 298,6, PAK 25.11.2013 TSH 4,09...nasazen Euthyrox 112 půlka denně-----30.6.2014 TSH 1,69....pak 6.1.2015... Zobrazit více
Dobrý den, Léčba je nasazena správně. Pokračujte prosím v zavedené léčbě a navštivte Vašeho lékaře... Celá odpověď
Nízská sliznice
Dobrý den, Jsme půl roku po dvojité revizi dělohy (zamlklé těhotenství v 8 týdnu). Menstruace nastoupila relativně dobře a začala se i zesilovat. Ale chodila jsem na nějaké ultrazvuky v průběhu celého cyklu a sliznice nikdy nebyla více jak 5 mm. Začala jsem pít bylinné čaje atd. Ale dneska jsem byla... Zobrazit více
Dobrý den, menstruace u Aschermanova sy není úplně vyloučena, spíše pokud byste otěhotněla, mohlo by... Celá odpověď
Nízký tlak
dobry den,prosím o radu,asi 2roky trpim každodennim celodennim motanim hlavy (ale když po ranu vstanu rychle z postele,nebo ze sedu,tak se nic neděje-jako že by mi zpadnul tlak)po tuhle dobu ty 2roky,mam ale dost nízky tlak 90-60 tep 60-70 po cely den,vaha 50kg,vyška 164,věk 33,je normální mít po cely... Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Lenko, je možné, že vaše obtíže jsou psychického charakteru, pokud se při vyšetření neprokázala žádná... Celá odpověď
Antidepresiva a ztráta orgasmu
Dobrý den, můj přítel (27let) bere zhruba 5 let antidepresiva na OCD. Nejprve bral Seroxat, nyní užívá Apo-parox, dávkování se v průběhu léčby měnilo (20mg/10mg/úplné vysazení). Od listopadu 2014 mu psychiatr zvýšil dávkování z 10mg na 20mg z důvodu zhoršení somatizace OCD (funkční dyspeptický syndrom,... Zobrazit více
Ano, existují i antidepresíva bez nežádoucího vlivu na sexualitu (např. Wellbutrin, Trittico, Aurorix).... Celá odpověď