Vyhledávání
ŽILY
DOBRY DEN MAM ZANET ŽIL NA LDK LEKAŘ MI NAPSAL HEPARIN GEL IBALGIN A 2X DENNĚ DETRALEX 60TBL CHCI SE ZEPTAT MAM VYUŽIVAT CELE BALENI A MAM SI BANDAŽOVAT NOHU ZAPOMNĚLA JSEM SE ZEPTAT A JEŠTĚ PROSIM JEDNA OTAZKA NA TE NOZE KDE MAM ZANĚT MAM POCIT JAKOBY MĚ BOLELA HOLENI KOST JE TO MOŽNE A NEBO MI JENOM... Zobrazit více
Dobrý den, využijte celé balení Detralexu. Nohu si bandážujte. Pokud noha bolí kdesi v hloubce, navštivte... Celá odpověď
Pálení v močové trubici
Dobry.Mam problem.Na mocove trubici uz mam dlohu dobu cerveny maly flek na sourku take cerveny flek.Mocova trubice me trochu pali a obcas i hodne boli.Byl jsem s tim u doktora, flek na sourku mi rekli, ze to nic neni a na mocovou trubici mi dali nejakou mast, ktera ovsem vubec nepomohla.Muzete mi poradit... Zobrazit více
Dobrý den, doporučuji v každém případě znovu navštívit lékaře a informovat ho, že léčba neúčinkuje, a... Celá odpověď
Stálá únava a nervozita
dobrý den, chtěla bych se zeptat, už delší dobu mě trápí velká únava a nervozita. Nevím, co mám dělat, proto vás prosím o vaší odpověď, co mam pro to udělat a jestli existují nějaké léky. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den, v první řadě je třeba zjistit příčinu obtíží (což nejde přes internet, v tom Vám pomůže pouze... Celá odpověď
Lék Imuran
Dobrý den, mám systémový lupus erytematodes (SLE) a beru již několik lel lek Imuran.Moje lékařka mi dávku snižuje,protože chci otěhotnět,ale nemohu se nikde dočíst,ani ona si není jistá,jak dlouhou dobu musím po vysazení ještě počkat,než začneme o dítě usilovat.Nebo nemusíme čekat?Prosím o odpověd,velmi... Zobrazit více
Dobrý den, údaj, kdy je bezpečné po vysazení Imuranu otěhotnět, k dispozici nemám, ale mohli by Vám poradit... Celá odpověď
Solné jeskyně
Dobrý den, mám dceru (v březnu bude mít 3 roky), loni byla přes zimu často nemocná (3x antibiotika, několikrát viróza). Letos bere na posílení imunity sirup Imunoglukan, zatím je v pořádku, ale ráda bych pro její zdraví udělala ještě něco pokud možno "přírodního". Můžete mi prosím poradit : 1) můžu... Zobrazit více
Dobrý den, solné jeskyně můžete navštěvovat (je to, jako byste s ní jela k moři). Po očkování může do... Celá odpověď
Teplota
Dobrý den, chtěl bych se zeptat.Má přítelkyně trpí cca 3 roky teplotou 37,5-38°C.Vše nastalo po léčbě vysokou dávkou prednisonu,která byla nutná při léčbě ledvin v Praze na IKEMu. Po léčbě ledvin zhruba za 3 měsíce vypadalo,že přítelkyně začala trpět obyčejným nachlazením s teplotou.Žádná léčba však... Zobrazit více
Dobrý den, příčin pro zvýšenou teplotu a horečku je mnoho. Předpokládám, že přítelkyně byla vzhledem... Celá odpověď
Protilátky v těhotenství
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak je to s odběrěm krve na protlátky v těhotenství.Je to mé první těhotenství a mám KS A-.První výsledky byly negativni a zajíma mě,kolikrát mi bude jestě odebírána krev na protilátky a zda se to může změnit a další výsledky mohou být pozitivní.Manžel má KS A-,ale v úvahu... Zobrazit více
Dobrý den, pokud jednou byly stanoveny protilátky - už se nebudou měnit. Pokud vím, protilátky se stanovují... Celá odpověď
Vysazení antikoncepce
Dobrý den,mám několik dotazů,brala jsem antikoncepci minisiston ale asi tak po třech měsících braní mě začalo být špatně po alkoholu,vždycky ráno jsem i zvracela a to jsem třeba skoro nic nevypila,jen jednoho panáka...no a nevím jestli to teda mohlo být z té antikoncepce?nebo kde by mohl být problém..no... Zobrazit více
Dobrý den, antikoncepce se někdy "ladí" dlouho, než se najde vhodný preparát pacientce na miru.Svěřte... Celá odpověď
Implantace stentgraftu do hrudní aorty
Dobrý den. Před dvěma měsíci jsem utrpěl v důsledku pádu z velké výšky mimo jiné i traumatické pseudoaneurysma aorty na přechodu oblouku a descendens. Tento problém byl řešen implantací hrudního stentgraftu ZENITH TX2 o rozměrech 26 x 134 mm těsně za odstup levé podklíčkové tepny. Před měsícem proběhla... Zobrazit více
Dobrý den, vaše dotazy jsou vysoce specializované a jistě vám je rád zodpoví váš operatér. Položte mu... Celá odpověď
Bolesti zad od 18 let
Dobrý den, mám bolesti zad od 18 let, ale až teď se to projevuje víc bolestivě. Nikdo mi nic neřekne a tak nevím, co mi je a nevím, co mě čeká, jaká léčba nebo jestli operace, no nevím nic. Teď jsem ležel na neurologii a dávali mi infuse, ale moc mi nepomohly. Bolesti se vracely k večeru. Tak teď jaké... Zobrazit více
Dobrý den, z Vámi popsaného se dá do "normální" řeči přeložit asi toto. Trpíte dlouhodobými bolestmi... Celá odpověď