Vyhledávání
Krev v konečníku
Dobrý den,moc bych Vás prosila o radu.Jsem 3.měsíce po porodua od té doby mám bolesti a krev na papíře,když jdu na velkou.Ze začátku jsem si myslela,že to může být nástřihem,který se nemůže zahojit,ale zdá se mi to už příliš dlouho.Můžete mi prosím poradit,na koho se obrátit?Mám jít ke svému praktickému... Zobrazit více
Asi došlo při během těhotenství a porodu k rozvoji hemorhoidů, ale nejprve navštivte svého gynekologa,... Celá odpověď
Anémie
Dobrý den, jsem 9 měsíců po porodu, měla jsem gestační cukrovku, ta je nyní pryč. Nyní mě trápí anémie a hodnota TSH 10,32. Chceme druhé dítě. Vzhledem k mému věku 32 let nechceme čekat. Co přesně by mohlo být za problém pro plod? A co ta hladina znamená? Děkuji. Zobrazit více
Anémie by byla spíše problémem pro vás - únava, slabost apod. Hormony štítné žlázy je nutno srovnat před... Celá odpověď
Problém po ejakulaci
Dobrý den, je mi teprve 17 let, tak doufám, že nevadí, že píši i když jsem zadal, že je mi víc než 20 let. Ještě nikdy jsem neměl pohlavní styk. Můj problém se týká toho, že když masturbuju, tak né pokaždé, ale občas po ejakulaci mám divný pocit v penisu, jako by jsem potřeboval čůrat, ale nejde to.... Zobrazit více
To, že bezprostředně po ejakulaci nelze močit, je normální. Zbytnění topořivých těles způsobije útlak... Celá odpověď
Probiotika
Prosím poraďte mi za jak dlouhou dobu po skončení užívání Antibiotik se mají začít brát probiotika.Mohou se brát současně s Antibiotiky? Zobrazit více
Kožní znamínko
Hezký den,mám na prsu znamínko o velikosti 1cm.Dosti se mi zvětšilo,našla jsem si foto staré 3roky zpět a na něm je znaméno sotva patrné.Mám moc strach,abych neměla rakovinu.Je moné že se zvětšilo na základě 2x umělého oplodnění,3x jsem byla těhotná (i když krátce-jen 1.trimestr)???Znaménko je tmavé,pravidelné,nebolíani... Zobrazit více
Dobrý den, na charakter znaménka jze usoudit pouze po podrobném vyšetření dermatologom, jež bych Vám... Celá odpověď
Bolesti zad a pichani do srdce
Dobry den strasne me picha u srdce a boli me zada ale neda se to vydrzet bojim se ze mam nemocne srdce co mam delat porad te mi prosim Zobrazit více
Dobrý den, měla byste navštívit Vašeho praktického lékaře, který Vás klinicky vyšetří, případně doporučí... Celá odpověď
Jaterní testy při užívání antikoncepce
Dobrý den, při mé poslední návštěvě na gynekologii mi sestřička řekla,že mám v září přijít na tzv.jaterní testy. Užívám HA Yasminelle druhým rokem a bez sebemenších problémů. Co je to za testy a jak to probíhá? Je to opravdu nutné? děkuji Zobrazit více
Dobrý den. Při užívání hormonální antikoncepce je vhodné kontrolovat tzv. jaterní testy. Jsou to pouze... Celá odpověď
Útvar na prsu
Dobrý den. Je mi 15 let a již před několika měsíci jsem si na levém prsu kolem srdce nahmatal divný útvar. Je to jakoby vystouplý pás okolo žebra na místě kde je srdce na konci trochu rozšířený. Za tu dobu nemám vůbec žádné problémy ani si nemyslím že by se to zvětšilo. Nebolí to. Jenom když sem to ohmatával... Zobrazit více
Dobrý den, bude lépe, když navštívite svého praktického lékaře, který Vás vyšetří, z tohoto popisu nelze... Celá odpověď
Hodnoty tlaku a pulzu
Dobrý den chci se zeptat jaký je normální hodnota pulsu ,kolik tepů je normální ?A jestli jde něco dělat s kolýsavý krevním tlakem ,ale jinak je u mně normální tlak 159 /89 a někdy mám ten spodní kolem 70. Děkuji Martin Zobrazit více
Dobrý den, u dospělých osob považujeme za normální hodnoty tlaku měřeno vsedě nebo vleže 100-140mm Hg... Celá odpověď
Citalopram, Lexaurin - jdou dohromady? a co na bolest hlavy?
PRosím vás o radu. Lékařka mi předepsala Citalopram Pliva 10mg, mohu k tomu brát Lexaurin? A na bolest hlavy jaké léky? Děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, Lexaurin lze výjimečně s Citalopramem vzít, ale správně by měl postupně (nejdéle po třech... Celá odpověď