#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Vyhledávání

Dotaz

Sex Hana 1.3.2009

Dobrý den, měli by jsme na Vás s přítelem dotaz. Náš problém je v přítelově předčasném vyvrcholení s tím, že moje sexuální touha po něm se naprosto vytratila. S přítelem jsme teď spolu půl roku nebyly a po tom co jsme se dali znovu dohromady by jsme to chtěli nějak řešít, protože jinak si ve všem... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Na dálku Vám opradvu neporadím. na místě je sexuální tréning. Muž ať zkouší často masturbovat a oddalovat... Celá odpověď

Svedive pupinky na dlanich-vodnate

Kožní obtíže pavel 1.3.2009

prosim o radu jak se toho mam zbavit.jedna se oto ze mam uz 4 mesice na obou dlanich vodnate pupinky,svedi to,tece stoho cira voda,oloupe se kuze a pak jakoby se to hoji,ale pod kuzi pak jsu zlute pupinky a kuze opet se zacne loupat a pod kuzi jsu milimetrove rirecky a tece znich opet ta cira tekutina.prosim... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, ukažte se praktickému lékaři nebo kožnímu lékaři (dermatovenerolog). Podle pouhého popisu... Celá odpověď

Prášky proti bolesti

Léky Dana 1.3.2009

Dobrý den. Prosím o radu jaký lék si koupit na bolest při virózách či chřipce aniž by současně působil proti zvýšené teplotě. Vysoké teploty nemívám, chtěla bych jen zmírnit bolesti svalů, kloubů, hlavy apod. Říká se, že se teplota nemá snižovat není-li příliš vysoká, ale u všech běžných léků se mohu... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Dano! Běžné léky skutečně působí proti bolesti i teplotě. Nejsou-li teploty ani bolesti výrazné,... Celá odpověď

Nespavost po porodu

Poruchy spánku Martina 2.3.2009

Dobrý den, jsem 7 měsíců po porodu a již 3 měsíce trpím nespavostí. Lékařka mi napsala Lexaurin, že prý je to od nervů a ze stresu. Mám stále bušení srdce v břišee a břicho mě i bolí. Léky moc brát nechci z důvodu kojení. Večer usnu, ale v noci se vzbudím a již neusnu. Stále se nutím usnout, ale je to... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Paní Martino, dobrý den! Spánkové laboratoře existují, ale podle popisu a podle toho, že Vám tak dobře... Celá odpověď

Posilovani a doplnky stravy

Doplňky stravy Richard 1.3.2009

Dobry den ! Zajimal by me postoj lekare na prasky k "rustu svalu" Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý dn, záleží jaké prášky máte na mysli, ale určitě vám lékař neschválí užívání anabolik (steroidy),... Celá odpověď

Bolest břicha

Trávení Jarka 1.3.2009

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat : mám dreru -12 let, teď poslední dobou si stěžuje na bolest břicha - hlavně jakoby pod trojúhelníkem - myslím, že je tam žaludek. Má pocit jako tlaku, nechce moc nic jíst- před tím vše OK.Jídlo jakoby se jí vracelo, občas jí to natahuje. Byli jsme u lékařky- vzala vzorek... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, bolest v nadbřišku může ukazovat na onemocnění různých orgánů, zejména žaludku, dvanáctníku,... Celá odpověď

Rakovina v rodině

Onkologie wera 5.3.2009

Dobry den chtela jsem se avs zeptat zda v me rodine kdyz je rakovina strev a zaludku jakou mam pravdeúpopdobnost ze ji muzu mit i ja,a jestli bych mela jit na nejake vysetreni.a jakou mam pravdepodobnost ze ji muzu dostat kdyz je to uz jako by pres koleno.mely to sourozenci me babicky z mami strany.takze... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, jelikož se jedná o nepřímý příbuzenský vztah, nezvyšuje se riziko výskytu nádorů oproti běžnému... Celá odpověď

Početí holčičky

Gynekologie Lucie 5.3.2009

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy je pravděpodobnější, že došlo k početí holčičky, jestli 8 nebo 15 den od počátku PM? A jestli otěhotnění ihned po vysazení HA má nějaký vliv na nástup normální ovulace (menstruaci po vysazení HA jsem dostala 31 den a hned ten měsíc jsem otěhotněla). Předem moc děkuji... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pravděpodobnost pohlaví se nedá z doby otěhotnění určit. Po vysazení HAK je otěhotnění pravděpodobnější... Celá odpověď

Spádová oblast nemocnice

Praktické lékařství vlado 4.3.2009

Dobrý den, poslední dobou se stále častěji střetávám s pojmem spádová oblast nemocnice, o co se ve skutečnosti jedná si dovedu velice dobře představit. Jistě jde o velice užitečná data potřebná pro různé studie dalšího vývoje nemocnic. Zaráží mi však skutečnost, že tento pojem je i velice často používán... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, nemocnice svou činností pokrývá vždy určité území. To je dáno kromě umístění nemocnice její... Celá odpověď

Povinne ockovani ditete

Očkování Lenka 4.3.2009

Dobrý den, volala mi sestra dětské praktické lékařky, jestli bych nebyla tak hodná a nedala svého téměř 15ti měsíčního kluka naočkovat vakcínou Priorix tetra, protože povinná vakcína (nevím,jak se jmenuje) jim došla a výpadek prý bude trvat až do léta. Tuto vakcínu mi doporučovala lékařka již dříve,... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, výpadek v zásobování je možný u jakékoli vakcíny, tedy i u vakcín, které spadají do pravidelného... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#