Vyhledávání
Pohlavní orgány
Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat.... Už je to 2 roky co jsem měla pohlavní styk s jedním mužem,pár dní na to mi kuže v oblasti pohlavního orgánu začala hrozně svědět, po pár dnech se udělaly malinké pupínky pod kůží, do druhého den se zvětšily a kůže na každém pupínku slezla. Tímto se mi... Zobrazit více
Dobrý den, může to být například genitální opar. Rozhodně bych doporučoval návštěvu venerologie (kožní).... Celá odpověď
Antikoncepce
Chtěla bych se zeptat kdy bude antikoncepce působit (začala jsem s antikoncepcí SUNYA v prvni den menstruace) bude ůčiná hned po skončení menstruace?Děkuji za odpověd Zobrazit více
Dobrý den, u hormonální antikoncepce platí, že účinkuje téměř okamžitě (ten samý jen s drobným odstupem).... Celá odpověď
Bolest v koleni
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Před třemi dny mě najednou začalo při fyzické zátěži píchat v pravém koleně. Vždy, když jsem se zvedla a postavila se na něj tak v něm píchlo a bolelo to strašně. Na druhý den se to zklidnilo a už to nebolelo. Jenže třetí den jsem si všimla, že je úplně červené až rudé.... Zobrazit více
Dobrý den, rozhodně bych doporučoval kontrolu na chirurgii nebo ortopedii. Poranění kolenního kloubu... Celá odpověď
Vysoký tlak - co s tím?
Dobrý den, je mi 18 let, nekuřák, abstinent, sportovec. Od dubna jsem se měsíc lečil s dlouhodobě zvýšenou teplotou a s neustalými záněty (zánět dásní, hltanu, průdušek). Po měsící mi doktorka změřila tlak. V rodině nikdo nemá vysoký tlak, kromě babičky, která má těžkou cukrovku. měl jsem 190/105 puls... Zobrazit více
Dobrý den, příčin zvýšeného tlaku je mnoho. Doporučoval bych se zkusit doma vždy několikrát denně změřit... Celá odpověď
Vysoký krevní tlak koncem těhotenství
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je nutné se znepokojovat, když jsem ve 38t (první těhotenství) a mám občas tlak kolem 138/83-86. Mám doma digitální tlakoměr. Byla jsem na KO na rizikovém oddělení a tam mi paní doktorka dala léky na tlak a v případě, že budu mít závratě, mžitky před očima a bolest... Zobrazit více
Dobrý den, JAno! Doporučuji řídit se instrukcemi, které jste dostala od paní doktorky. Čím méně se budete... Celá odpověď
Bolesti kloubů, záškuby svalů, trnutí zubů
Dobrý den, nevím si rady s problémem, který mě trápí už skoro 2 roky. Tehdy mě začly trápit mírné bolesti kloubů. V posledním roce se vše výrazně zhoršilo, neboť se přidaly bolesti a trnutí svalů (jakoby při počínající viróze), dále rytmické záškuby různých svalů na těle, velmi nepříjemné trnutí zubů... Zobrazit více
Dobrý den, Petře! Doporučuji pokračovat ve vyšetřeních plánovaných Vaším ošetřujícím lékařem, ale nadto... Celá odpověď
Vysetreni krevniho obrazu
Prosim vas byla jsem na krevni testu a nerozumim vysledkum dekuji za odpoved. Krevni obraz MCV 100fl Neutrof.segmenty 0.35 Lymfocyty 0.53. Co je to Quickuv test a APTT dekuji Blanka Zobrazit více
Dobrý den, Blanko! MCV je střední obejv červené krvinky a vy ji máte mírně větší. Další dvě hodnoty... Celá odpověď
Bušení srdce, dušnost
Dobrý den chtěla bych se zeptat již před rokem sem byla u lékaře s bušením srdce byl mi předepsán vasocardin.V prosinci 2008 po pádu s koně mi dvakrát šroubovlai ruku a internista změnil vasocardin na concor cor2,5mg 1/2-0-0.Asi před týdnem se opět objevilo bušení srdce navíc se přidala dušnost a motání... Zobrazit více
Dobrý den, Veroniko! Nevím, jestli chápu dobře, že Vám jde pouze o interpretaci EKG nálezu? Popis... Celá odpověď
Dobrý den, je mi skoro 1...
Dobrý den, je mi skoro 18 a už aspoň půl roku mám v krku na mandlích bílé až bíložluté kuličky. Doktorka mi řekla, ať si je vyndavám, když mi překážejí, tak si je vyndavám. Když je nevyndavám, tak tlačí. Před asi 2 měsíci mi byla zjištěna snížená funkce štítné žlázy a beru letrox, po kterém se mi bílé... Zobrazit více
Dobrý den, Mato! Kuličky na mandlích jsou čepy. Oteklé uzliny po straně krku s mandlemi dost dobře souviset... Celá odpověď
Menstruace
Dobry den chtěla bych Vás poprosit o radu.Dne 5.5.2009 jsem podstoupila uspěšnou operaci bederní pateře.Vše bylo v poradku ale nyní mi nastaly problemy.Dne 16.5 jsem dostala menstruaci a skoncila mi 21.5.A dnes 30.5 jsem dostala opět menstruaci.Jedná se o nějake gyn.problémy?Nebo to ma nasvedomí celkova... Zobrazit více
Dobrý den, Mončo! Je možné, že jde o poruchu cyklu způsobenou operací. Na druhou stranu, nemohlo by... Celá odpověď