brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Roupy
Dobrý den, ve čtvrtek v noci kolem půl třetí ráno jsem byla na záchodě a v kalhotkách jsem měla takové bílé nitky, poslední 3 dny se škrábu kolem zadku (svědí mě to), je mi 16 let a docela se bojím co to je. Mohla bych poprosit o radu, děkuji. Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, jde o roupy a doporučuji navštívit svého lékaře a požádat jej o předpis léku na odčervení.... Celá odpověď
Svědění stydkého pysku
Dobrý den. Mám problém se svěděním a loupáním kůže na levém velkém stydkém pysku,pravý je bez problémů. Svědí mě to hlavně v noci,přes den mám klid. Svědění je někdy natolik intenzivní,že se doškrábu do krve. Tento problém mám přes půl roku a nevím co s tím. Děkuji za radu. Zobrazit více
Dobrý den Romano, zkusila jste použít nějakou mastičku, doporučila bych Vám Canesten či Imazol na postižené... Celá odpověď
Zvýšené teploty, kašel
Dobrý den. Již 2 měsíce mám zvýšené teploty kolem 37,5. Jsem unavená, dost se potím a mám zimnici. Zatím z krevních testů lékař nezjistil nic. Měla jsem nízkou sedimentaci. Čekáme na výsledky z testu na boreliózu a chlamýdie. Prodělala jsem virózu a mám stále kašel, který mě trápí i v noci. Mám si dělat... Zobrazit více
Dobrý den, takto na dálku se nedá určit, co vaše potíže způsobuje a tedy ani zda si máte dělat starosti,... Celá odpověď
Boulička v třísle
Dobrý den,v sobotu ráno se mi něco objevilo v třísle dole u rozkroku, první den to jenom trošku bolelo,ale na druhý den se to zvětšilo, napřed to vypadalo jak bedar,ale je to velké a tvrdé. a nemůžu chodit,strašně to bolí, jak kdyby tam byli všude jehličky, v noci brečím nevím jak si mám lehnout. Nevíte... Zobrazit více
Dobrý den, podle Vašeho popisu se dá těžko určit, co by to mohlo být. píšete, že je to velké, ale jak?... Celá odpověď
Dobrý den, mám dotaz ohle...
Dobrý den, mám dotaz ohledně syna-8 let. V Ze soboty na neděli zvracel, nyní opět v noci několikrát, stěžuje si na bolet břicha okolo pupku. Teplotu nemá. Je nutné navštívit lékařku, nebo stačí dnes dieta a zítra se uvidí? Děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, pokud bolest břicha přetrvává a syn zvracel bez toho, že by snědl něco, co by zvracení vyvolalo... Celá odpověď
Noní třes/zimnice/ a bolest kloubů a svalů
Je mi 35let v poslední době se mi stavá to,že se v noci probudím a mám zimnici.Po ibalginu a teplém čaji se to zklidní a ráno jsem celkem ok.Ale ted k tomu přibylo že se většinou večer objeví bolest na hudi a bušení srdce a ted i velká bolest kloubů.Poradíte mi prosím co to může být,jinak jsem sportovec... Zobrazit více
Tyto obtíže by mohly svědčit pro celkovou infekci - virovou, bakteriální - je jich spoustu a bylo by... Celá odpověď
Spánek
Dobrý den, mám přítele, který se mě po roce svěřil, že má problémy se spaním. Prý to už trvá od puberty.Je mu 42let. V noci sice spí, ale ráno je unavený,připadá mu, že nespal, je neodpočinutý.Někdy nemůže usnout i když se mu opravdu spát chce.Prosím poraďte mi, kam se obrátit. Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, Vlaďko! Vhodné by bylo celkové interní vyšetření. Velmi pravděpodobně pomůže úprava životosprávy... Celá odpověď
Bolest v krku při polykání
Dobrý den, už víc jak měsíc mě bolí v krku i při polykani. Když dlouho mluvím ztrácím hlas a začnu se nadavovat. V noci mě probouzí davici kašel ale přes den nekaslu. K doktorovi se mi zatím moc nechce.... Už sem zkoušela tantum verde jak sprej i tabletky OlynHexo i golden pastilky průduškove čaje nic... Zobrazit více
Dobrý den Mishko, pokud Vaše obtíže trvají více jak měsíc, bylo by už třeba Vašeho praktického lékaře... Celá odpověď
Silné křeče v břiše
Dobrý den V noci mě chytly, tak strašně silné křeče v břiše, že jsem jen ležel na zemi a svíjel se v křečích. Tak strašnou bolest jsem neznal. Po chvilce mě to přešlo a pak se to zopakovalo. Poté zase přešlo. V nemocnici nic nezjistili, dali mi injekci a poslali mě domů. Ptali se mě jestli jsem něco... Zobrazit více
Dobrý den, Honzo, křeče v břiše jsou velmi nespecifický příznak - přikláním se k ostatním, že buď šlo... Celá odpověď
Prostata nebo zánět??
Ahoj. mam nejspíš podobný problém jako vy všichni. Jen nemůžu rozeznat, jestli jde o prostatu nebo genitálie..mám pocit, že mi svědí obojí. + mám časté nutkání k močení:-( v noci se nedalo spát. Bojuju s tím asi 3. den. Můžete někdo poradit, k jakému doktoru jít? Na gynekologii?Díky Zobrazit více
Dobrý den, prostatu mají muži, ženy mají vaginu a dělohu - proto, pokud jste žena, určitě navštivte gynekologii,... Celá odpověď