#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání

Kombinace tiagam, panotile, orelox s brufenem

Praktické lékařství petra šindelářová 19.8.2012

dobrý den,vrátila jsem se z Tunisu dovolené,kde jsem od dr dostala léky na infekci v uchu, a to ORELOX,TIAGAM A KAPKY PANOTILE, ale v noci mám velké bolesti ucha a nemohu spát, mohu kombinovat s brufenem? bohužel jsou všechny návody ve francouštině,nebo angličtině, tak nemohu přečíst. děkuji moc za odpoved... Zobrazit více

PICU5QtaY
Odpovídá lékař:

Tiagam (tiaprofen) je svými vlastnostmi velmi podobný Brufenu (ibuprofenu). V ČR je registrován pod... Celá odpověď

Zvýšená funkce štítné žlázy

Endokrinologie Edita 11.10.2012

Dobrý den paní doktorko mám TSH 0,001 a T4 volny 22,5,vysledky se mi každé 2m horší,jsem bez léčby,mohla by jste mi poradit,co se stím dá dělat,problémy padají vlasy,jsem více a je pořad horko hlavně v noci,nervozní a na krku jako by mě ležela cihla občas cítím tlak u srdce děkiji Edita Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Edito, příznaky odpovídají zvýšené funkci štítné žlázy a pokud se laboratorní výsledky stále... Celá odpověď

Bolest nohy

Praktické lékařství petra 12.11.2012

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co mám dělat, když jsem měla v noci ze soboty na neděli tetanicky záchvat v lýtku a od té doby nemůže pořádně propnout nohu a musím našlapovat jen na špičku, občas mi začne v noze i mravenčení. Jinak mě hrozně pálí oči a bolí mě na krku tepna a hlava. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, nejlepším řešením bude návštěva praktického lékaře za účelem vyšetření ke zjištění příčiny... Celá odpověď

Plastika LCA

Ortopedie Petr 19.11.2012

Dobry den, pred 16 dny jsem podstoupil PZV. Po tydnu co jsem byl doma v mi noci v koleni luplo. Je moznost ze se vaz pretrhnul ? Nebo mam spíš přehnaný strach? Koleno je ted bez nejakeho otoku a ohyb standardní 0-90 st. chuze s berlemi. Dekuji za odpoved Zobrazit více

Snímek obrazovky 2020-12-07 v 16.53.11.png
Odpovídá lékař:

MUDr. Milan Navrátil

Je potřeba typ léčby více ujasnit, současně sdělit více současné potíže. Možnost přetržení vazu je málo... Celá odpověď

Točení v hlave

Mozek a nervy Petra 12.12.2012

Dobrý den chci se zeptat před dvěma dny jsem se v noci vzbudila na šílené točení v hlavě. Jako bych byla opilá. Znovu jsem zaspala, ale když jsem ráno vstávala stále se mi točilo v hlavě a bralo mě na jednu stranu. V práci mě bylo na zvracení a měla jsem všude studený pot. dnes mi je lépe ale stále při... Zobrazit více

fotografie.jpg
Odpovídá lékař:

MUDr. Magdaléna Hlavačková

Dobrý den, příčin může být celá řada, krční páteř, postižení vnitřního ucha, mozku, nízký tlak. Pokud... Celá odpověď

CHRONICKÁ NESPAVOST - jak jí léčit?

Poruchy spánku richard 28.1.2013

Dobrý den, tak už nespím 46 dní a nějaký psychiatr do mě rve Valdoxan. Beru ho týden a jsem v noci naprosto nabuzený! Chci se zeptat neznáte nějakého LÉKAŘE který umí vyřešit mojí nespavost? Magor nejsem, depresi nemám! Prostě se mi vytratil spánek! Nechci tápající doktory, který vám předepíší nesmyslný... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý večer, pane Richarde, mrzí mě to, jednoznačně doporučuji: Centrum poruch spánku a bdění VFN a 1.... Celá odpověď

Příliš vysoký tep při cvičení, noční bolest na prsou

Srdce a cévy Adela 30.1.2013

Dobrý den, mám pro vás dva dotazy. Ten první je: už podruhé se mi stalo, že jsem se v noci vzbudila a měla bolest na prsou, v tu chvíli mě polil pot a horko - nevím co to je. Druhý dotaz je, že chodím cvičit na cvičící pás v posilovně (jsem nová) a po chvilce mám tep 177. Přítel říká, že je to moc vysoké.... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, vámi popsané potíže mohou (nemusí) znamenat srdeční arytmii nebo jiný problém se srdcem... Celá odpověď

Bolest v pravém podbřišku

Chirurgie Silva 22.1.2013

Dobrý den, už asi 4tým dnem mám píchavou bolest v pravém podbřišku. Poprvé to přišlo náhle v noci a od té chvíle to je vždy nečekané a krátké, myslela jsem si, že to nic nebude, ale zdá se mi, že to trvá už dlouho na "nic" . Zatím jsem nikdy neprodělala žádná vážnější břišní nemoci či něco tomu podobného.... Zobrazit více

Snímek obrazovky 2020-12-07 v 16.53.11.png
Odpovídá lékař:

MUDr. Milan Navrátil

Bolest v pravém podbříšku upomíná vždy předevšímn na možnost vzniku akutní appoendicitidy, zánět přívěsku... Celá odpověď

Nadměrné pohyby plodu

Gynekologie Lucie 22.5.2013

Dobrý den, jsem ve 20.tt těhotenství, čekám první a vše je v pořádku. Jen mně trápí, hlavně v noci, přílišné kopání miminka které trvá asi 2 hodiny, pak ustane. Celkově kope trochu víc a bolí mně z toho v podbřišku. Nemám se znepokojovat nebo si mám raději dojít ke svému gynekologovi? Předem děkuji... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Pohyby plodu jsou normální,v noci v klidu je pociťujete více,a protože je po poprvé může se vám pohyb... Celá odpověď

Bolest prsou

Gynekologie Simona 13.6.2013

Dobrý den, už dva měsíce mě hrozně bolí prsa... úplně celé i bradavky... prsa mám malé ..nemůžu usnout na břiše v noci se kvůli bolesti budím a ráno mě prsa bolí nejvíc...trošku se zvětšila ale bolí jak hrom. Jen trosku si dlaní zmáčknu a opravdu to moc bolí ... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, neudáváte věk, psa mohou růst. nevím, jak sjte na tom s menstruačním cyklem, zda již máte... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#