brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Znovu zvětšená nosní mandle
Dobrý den, mám 5letou dceru,která před rokem podstoupila odstranění nosní mandle laserem.Dýchání se krásně zlepšilo a nyní jsme na tom úplně stejně.V noci chrápe a špatně se jí dýchá.Chci se zeptat,zda je nutná opětovná operace mandlí nebo to lze řešit jiným způsobem?Nechci jí každý rok trápit odstraňováním... Zobrazit více
Dobrý den, obávám se, že zákrok bude potřeba, někdy prostě adenoidní tkán / to je tkán, ze které je nosní... Celá odpověď
Velká únava po ponoru
Dobrý den! Potápím se druhý rok. Na dovolené jsem často pozoroval (2 ponory denně) výraznou únavu, bolest hlavy i občas točení. To bylo výraznější zejména při třetím ponoru v noci. Chtěl bych letos na potápěčské safari, doporučujete nějaké speciální vyšetření? Děkuji. Zobrazit více
MUDr. Miloš Sázel CSc.
Potápění je fyzicky náročné obecně. Rostoucí potíže po kumulaci ponorů však mohou souviset s mírnou formou... Celá odpověď
Spánek
Dobrý večer, polední dobou mám problém usnout. Usínám pozdě v noci a celkem brzo ráno se budím... Mám nějaké osobní problémy a přátelé mi radí, ať navštívím lékaře, že no není normální... Prášky na spaní brát nechci... děkuji za odpověď Zobrazit více
Poruchy spánku velmi často doprovází psychické problémy, deprese a podobně. Jestliže jste zarytý odpůrce... Celá odpověď
Dýchání
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když jdu v noci spát,tak mám pocit jakoby mozek nevěděl,že mám dýchat.Jako kdyby mě srdce nenutilo,se znovu nadechnout,nevíte prosím o co by mohlo jít? (stává se mi to 1x týdně,někdy i celý měsíc nic).Děkuji Zobrazit více
Dobrý den,dýchání,činnost srdce a další životně důležité funkce jsou řízeny z příslušných center v prodloužené... Celá odpověď
Kompresní podkolenky
Co můžu užívat proti bolesti kyčle než půjdu na implntaci TEP kyčle vpravo proti bolesti když jsem na Warfarinu za lék a jaký gel. V noci pro bolest nemohu spát a zda vhodné kompresovat lýtko když mne po chůzi s pomocí franc. hole bolí. Je dobrý studený obklad? Děkuji. Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
V noci na lýtko kompresi mít nemusíte. Pokud jsou bolesti větší je třeba velmi přísně se poradit s... Celá odpověď
Těhotenství
Dobrý den, měla bych dotaz. Jeden den jsem si zapomněla ráno vzít antikoncepci, vzpomněla jsem si na ni až kolem 17 hodiny. Poté jsem si ho vzala a na to v noci jsem měla s přítelem sex. Druhý den ráno jsem si prášek vzala normálně. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Děkuji za odpověd Zobrazit více
Dobrý den, pokud jste se s užitím antikoncepce nezpozdila o více než 12 hodin, neměl by být antikoncepční... Celá odpověď
Noční buzení
Dobrý den,máme 2,5letou dceru,která se neustále v noci budí s velkým pláčem a není k utišení..kope nožičkama,prohýbá se,křičí a nic nezabírá..hlazení,mlaskání,povídání ani chování..je to někdy nervy drásající,když nevíme jak ji utišit..můžete nám poradit co s tím a čím by to mohlo být?moc děkuji A. Zobrazit více
Dobrý den, záleží na tom, zda je dcerka zcela vzhůru, nebo zda se jedná o jakýsi polospánek. Mám příliš... Celá odpověď
Bolest pod žebry, pak v zádech
Dobrý den, chtěla jsem se poradit. Dnes v noci mě probudila bolest pod žebry vpravu, Taková pichlavá bolest. Ráno jsem si vzala Paralen a nic. Během dneška se mi bolest přesunula do zad, také nahoře v dolní části žeber. Nemůže tu být jen něco skříplého? Moc Vám děkuji za radu. Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Takto se objevují potíže se žlučníkem, t.zv. žlučová kolika. Někdy po dietní chybě a způsobená žlučovým... Celá odpověď
Škubání při usínání
Dobrý den, před 3 měsíci jsem byl v Motoli kvuli borelioze kterou mi vyléčili 21 dávkami antibiotik. Dnes v noci když jsem usínal tak když už sem skoro spal tak z ničeho nic sem sebou škubnul, takhle to pokračovalo asi 3 hodiny pak se mi povedlo usnout. dnes odpoledne sem si šel lehnout a neusnul jsem... Zobrazit více
Dobrý den, předpokládám, že "škubání" jste již někdy v životě při usínání měl, v přiměřené míře se nejdná... Celá odpověď
Ucpaný nos
Dobrý den, již týden mám neustále ucpaný nos, nevysmrkávám, jen občas, mám pocit suchého nosu. Jsem astmatik, momentálně užívám zodac a užívala muconasal, který se bohužel smí užívat jen 7 dní. Proto prosím o radu co dělat nebo koupit, protože v noci nemohu spát. Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, pokud nepomohla týden trvající léčba Muconasalem, je načase vyhledat lékaře, ORL nebo praktika.... Celá odpověď