#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Vyhledávání

Bolest hlavy,zimnice

Plíce, dýchání storczerova 6.3.2010

Dobrý den, od pondělní noci mám zimnici, silnou bolest hlavy, teplota 39 stupňů. Bolí mě celé tělo, vykašlávám hnědé hleny. Jakmile si sednu nebo stoupnu motá se mi hlava. Nepomáhá ani paralen ani brufen. Je už nutné navštívit lékaře a kdy už použít atb? Děkuji za brzkou odpověď. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den! V případě, že vykašláváte hnědě zabarvené hleny, může se jednat o bakteriální zánět průdušek... Celá odpověď

Alergie na mléko

Alergie petra 9.3.2010

Dobrý den,synovi 12 měsíců měla být odebrána krev na zjištění alergie na mléko,ale naše dětská udělala celkový krevní obraz.Dala výsledky na alergo a tam mi paní doktorka řekla že krevní obraz je vpořádku a imunitu má taky vpořádku hodnotu IGE,ale nemůže mi říct že 100%tu alergii nemá.Takže by jsme... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Petro! Pokud se u syna objevila atopie, může a nemusí to být alergií na mléko. Testem s... Celá odpověď

Uzeh a afyxie

Mozek a nervy Leonardo 6.3.2010

Moc prosim o odpoved na otazku, zda jsem mohla nejakym zpusobem poskodit mozek sveho 7 tydenniho syna, kdyz jsem jej polozila na zhruba 5 az 10 minut k naplno horicimu krbu asi 60 cm daleko ( hlavicka, hlavne temeno-lezel na zadech smerem ke krbu ),merila jsem pozdeji teplotu,kde mel synacek hlavu a... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den! Odumření neuronů ani poškození jiných mozkových funkcí se obávat nemusíte. Samozřejmě není... Celá odpověď

Hrudky pod kuzi na penisu

Kožní obtíže Martina 6.3.2010

Dobry den, mam dvouleteho syna a kdyz dnes sedel na nocnicku, vsimla jsem si jakychsi hrudek pod kuzi ve spodni casti jeho penisu. Pri doteku se jevi belave jako tukove hrudky nebo neco podobneho. Lepe se daji zpozorovat se hlavne pri prokrveni penisu. Na dotek jsou spise mekke. Kuze kolem neni zarudla... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Může jít o mazové žlázky, pokud se neobjeví zánět či jiné komplikace, nemusíte se obávat. Celá odpověď

Afty na jazyku

Zuby Lucie 4.3.2010

Dobrý den,prosim o radu.Už v těhotenství někdy okolo 7 měsíce se mi začali dělat fleky na Jazyku,nebolelo to a vždy to odeznělo,časem se začali dělat častěji od doby co jsem to zpozorovala poprvé už uběhlo 2 roky a fleky se stále dělají.Jsou bílé hlavně po ránu pak změní okraj na červenej trochu bolí,... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Mohlo by jít i o kvasinkovou či bakteriální infekci, zkuste nejprve některý volně prodejný přípravek... Celá odpověď

Krevní hladina cukru

Vnitřní lékařství Šárka 4.3.2010

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jaká je normální hladina cukru v krvi během dne.Vím,že ráno nalačno je asi nejnižší,ale jak se pohybují hodnoty během dne,aby to bylo v normálu.Děkuji. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

To záleží na tom, co sníte, resp. jaký glykemický index mají snědené potraviny. Pokud máte podezření... Celá odpověď

Adenom šž

Endokrinologie Katka 44 let 4.3.2010

Dobrý den, mám uzel va levé polovině štítné žlázy a ještě malinký na pravé. Hormony štítné žlázy jsou v pořádku, ale užívám 1x denně euthyrox 50. Mám ale i jiné problémy třes v nohou, tlak v podkolenní, cukání ve svalech, zvýšené ASLO a občas i leukocyty, cysty na ledvinách a vaječníccích a velké problémy... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Domnívám se, že ty cysty rozhodně od štítné žlázy nebudou. Problémy s nohama a s klouby by mohly být... Celá odpověď

Užívání antibiotik

Léky olga 6.3.2010

Pěkný den, beru již 5 den atb Doxybene. Od počátku mám problémy s průjmem, současně užívám i kapky Hylak Forte (3x2ml). Obtíže přetrvávají (i bolesti břicha). Mám pokračovat v užívání Hylaku nebo mám raději vyzkoušet nějaký lactobacil? Ale který? Na trhu jich je celá řada a těžko říct, zda jsou všechny... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Při užívání těchto antibiotik jsou zažívací obtíže velmi časté. Pokud budete antibiotika užívat ještě... Celá odpověď

Creatin

Vitamíny Michal 5.3.2010

Dobrý den, Chtěl bych se zaptat, jestli CREATIN (výživa pro nárůst svalové hmoty) působí nějak negativně na organismus 18-ti letého sportovce, který chce celkově zesílit a nabrat svalovou hmotu a hlavně co se stane se svalovou hmotou po UKONČENÍ jeho užívání?... Děkuji... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

V zásadě negativní vliv tento doplněk nemá, po ukončení může znovu dojít k ubývání svaloviny. Celá odpověď

TĚHOTENSTVÍ??

Gynekologie Máša 5.3.2010

Pane doktore(doktorko), prosím pomoc. Je mi 15 let, jsem panna a s mým bývalým přítelem jsme měli jen petting. Nejdřív mi on ,,prstil'' a pak já mu ,,honila'' (omlouvám se za tyto vulgární neslušné výrazy, ale jinak se to říci nedá). On ejakuloval.... a je možné že se mu to dostalo někde na kalhoty či... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Zcela jistě těhotná nejste, zvětšení prsou před menses je normální. Pokud by se menstruace nedostavila,... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#