Nejlepší přípravek na klouby?

  • Redakce uLékaře.cz
  • Reklamní sdělení
  • 10.11.2014
  • Aktualizace: 10.11.2014
  • uLékaře.cz

Vánoce znovu klepou na dveře a lékárny jsou přeplněné dárkovými baleními kloubních přípravků. V televizi běží od rána do večera reklama na výrobky, které už mnoho let obsahují jedno a to samé. Opravdu tak pomáhají? Možná, někdy a nebo nikoli? Zato však budete mít jistotu, že s nákupem těchto přípravků získáte dárek. Co takhle vyhrát pobyt v lázních a nebo získat cédéčko se zpěvákem, kterého má babička ráda?

jak si vybrat ten nejlepší přípravek na klouby?
jak si vybrat ten nejlepší přípravek na klouby?

Existuje tedy vůbec něco, co by místo dárků nabízelo opravdu to, proč se přípravky na klouby kupují? Aby takový produkt byl modernější, rychlejší, komplexnější a bylo na něm stráveno mnoho hodin v laboratořích ve prospěch zákazníka?

Ano, i takový přípravek je v lékárnách dostupný. Představte si přípravek na klouby, spojující v sobě byliny tradiční čínské medicíny a moderní vědu. A který by vám zároveň ušetřil mnoho peněz, protože obsahuje všechnu dostupnou výživu na klouby jako je glukosamin sulfát, MSM, kolagen a další a jenž by také obsahoval složku, kterou respektuje celý svět, včetně odborníků z Mezinárodní asociace při Olympijském výboru. Vybavte si vlak s mnoha vagony, kde v každém z nich je něco, co klouby potřebují. Vyberte si takový přípravek na klouby, jenž vás neošidí, protože než se k vám dostane, musí ho zkontrolovat laboratoř, která pracuje pro ministerstvo zdravotnictví v Kanadě.

Představujeme vám Celadrin™ Locomotive™ od kanadského týmu Barny´s, autorů původně kanadské značky Proenzi (v držení do roku 2004) a zároveň autorů jedné z nejprestižnějších značek v oblasti veterinární mediciny Alavis. A seznam dalších celosvětově významných značek ve spojení s týmem Barny´s by mohl pokračovat.
Ano, jsme Barny´s, vždy záruka kvality a účinnosti. Proč tedy kupovat jiný přípravek na klouby?

Další informace naleznete na www.barnys.cz.

 

Líbí se vám článek?
-6 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Výživa na klouby | Od: Frantík | 16.11.2014 00:20
Dobrý den, často mě při cvičení bolely klouby. To přestalo až po užívání Geladrinku. Působí opravdu velmi rychle, což bylo fajn, mohl jsem brzo pokračovat ve cvičení. Teď geladrink používám pravidelně alespoň jednou za rok a bolesti nemívám.
reagovat
re:Výživa na klouby | Od: Jiřinka | 3.11.2015 15:26
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaký máte názor na používání Alavisu http://pethome.cz/cs/8_alavis jako kloubního doplňku pro lidi? Známý mě doporučoval alavis pro koně, sám hodně cvičí. Myslíte, že doopravdy nemůže ublížit? Na Heurece si to dle recenzí vychvalují.
reagovat
re:re:Výživa na klouby | Od: uLékaře.cz | 4.11.2015 13:24
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: