Častá nevolnost a bolest v žaludku

Dobrý den,už delší dobu mám problémy se žaludkem.Častá nevolnost,pocit na zvracení někdy až zvracení a teď se k tomu přidala i bolest žaludku.Nevolnost přichází ihned po jídle,nejhorší je večer.Jím pravidelně.Navíc mám problémy i jít na záchod častá zácpa.Před týdnem jsem začala mít k večeru pocit ve střevech jako bych měla dostat průjem,ale nic se nestalo.To bylo několik dnů po sobě.Moc se bojím jít na Gastroskopii.Mám ztohoto vyšetření přímo panickou hrůzu.Dá se provést v narkoze? Předem děkuji za Vaší brzkou odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nejdříve doporučuji návštěvu vašeho praktického lékaře. Některá vyšetření lze za určitých okolností provést i v celkové anestézii.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
bolest žaludku a nevolno | Od: jakub | 12.5.2014 20:13
Dobrý den, mam už delši dobu asi tak 2 měsice pořád pocit jako by mi nebylo dobře je mi zle občas na zvraceni ale nikdy se nepozvracim pokaždý když mi to děla jdu se projit ven a přestane to ale nevim jak to vylečit abych nemusel pořád chodit ven nazačatku když se mi to dělo tak to bylo i 4x do týdne ja sem takovej že něco snim a hnedka si řeknu bude ti špatně a je mi špatně stoho nevim vážně co stim dělat nebo když se něčeho bojim tak mam jako by stres a okamžitě mi buši srdičko a je mi zle nevim jak to řešit děkuji.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: