Cukání v břiše

Dobrý den, již necelý týden mě nepravidelně cuká v břiše na levé straně směrem od pupku dolů. Dalo by se to přirovnat k tikům v oku. Není to nikterak bolestivé - většinou je vnímám při sezení, při pohybu vyjímečně. Tiky se objevují na různých místech, ale výhradně na levé straně. žádné jiné obtíže nemám. Z léků užívám Euthyrox 75mg a železo v kapkách. Čím by mohlo být cukání způsobeno a je nutné navšívit lékaře?Mnohokrát děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může se mj. jednat o nežádoucí účinek Euthyroxu, pokud potíže vznikly v časové souvislosti s jeho nasazením. Proto doporučuji v první řadě konzultaci s endokrinologem.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: