Detekce drog z vlasů

Dobry večer, Dostal jsem práci, která mě velmi baví. Bohužel jsem v minulosti dost často kouřil marihuanu a občas užíval kokain. Problém je v tom, že v práci dělají testy na drogy pomocí odběru vzorku z vlasů. Já jsem s užíváním obou látek přestal asi před čtyřmi měsíci, zajímalo by mě, jak dlouho jsou tyto látky zjistitelné z vlasů, je moje nová kariéra v ohrožení? Na internetu jsem četl, že je možné zjistit užívání pomocí rozboru vlasů i několik let po ukončení užívání. Mám krátké vlasy i chlupy...všude. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Ivan

Odpověď odborníka:

Dobrý den, info, kterým vás asi nepotěším: Po vykouření jednoho jointu lze prokázat 40–50 % metabolitů THC v buněčných membránách i po 4–8 dnech, 10–20 % drogy po 30 dnech a 1 % dokonce dokonce po 48–138 dnech. Při pravidelnějším užívání se neaktivní metabolity THC hromadí v organismu ještě více.pokud jste kouřil marihuanu pravidelně, je pravděpodobnost, že z vlasu určí její přítomnost opravdu dost vysoká. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
thc ve vlasech | Od: Johny | 20.3.2015 18:01
dobrý den kouřil jsem dřív travu a ted toho nechavam a zajima me za jak dlouho zmizi thc z vlasů pač mam dělat testy po 3 měsících 4 krát do roka a musim byt čisty je možne ze po 3 měsicich budu ok ? kdyz jsem to kouril cca ob den?
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: