Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné, aby užívání Detralexu způsobilo kvasinkovou infekci? Trpím již delší dobu na hemeroidy a byl mi předepsán právě Detralex, ale po týdnu užívání mě včera začal svědit poševní vchod doprovázený bílým výtokem a zarudnutím. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je to vysoce nepravděpodobné. Příčina je jinde než v užívání Detralexu.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Cysta na vaječníku Pokusím se stručně..už v březnu mě začal bolet podbřišek...
  • Mrsa Chtěla bych se zeptat, jestli je možné se zbavit infekce MRSA, když je v...
  • Svrbenie a inkubačná doba Od možného kontaktu žltačky ešte neprešlo 6...
  • Velká varlata Je mi 17 let, chci se zeptat, mám hodně velká varlata a můj penis...
  • Haluxy Mám dotaz na haluxy, trápí mě spoustu let, operaci odkládám a zatím ji...
  • Slinné žlázy? Před 14 dněmi, se mi objevila malá bulka pod jazykem. Po...
 
Naposledy čtené: