Dušnost, pálení

Dobrý den, Poslední dva dny mě lehce pálí na hrudi, mezi prsama nahoře. Do toho mám dušnost a špatně se mi dýchá. Mám zjištěno srdeční tachykardii, před týdnem jsem začla užívat na to betablokatory. Nevite, co by to mohlo být? Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nepíšete, jak rychlou máte srdeční akci při podávání betablokátorů. Podobné příznaky může udělat přetrvávající tachykardie , ale existuje i možnost zhoršení dechu po podávání betablokátorů ve vyšších dávkách u osob na tyto léky citlivých. Vzhledem k vámi udávané dušnosti bych doporučoval vyšetření u plicního lékaře.

MUDr. Milan Štěpáník
MUDr. Milan Štěpáník

Specializace: Pneumologie
Pracoviště: plicní ordinace SOPLITOO s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
10 zajímavostí o alergii na mořské plody
Články: 10 zajímavostí o alergii na mořské plody
Tahle přecitlivělost patří...
Srdce
Články: Srdce
Starověk spatřoval v srdci...
Správná výživa pomáhá pacientům s Parkinsonovou chorobou
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Berete antikoncepci a nejste ve své kůži? Vedlejší působení pilulek nepodceňujte!
Co je to hydrokéla?
Články: Co je to hydrokéla?
Hydrokéla je označení pro...
Tlukot srdce: Na čem závisí jeho rychlost?
Články: Tlukot srdce: Na čem závisí jeho rychlost?
Faktorů ovlivňujících...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: