Ginekologie

Dobrý den chci se zeptat vysadila jsem antikoncepci a menstrulace se nedostavila šla jsem ke gynekologovi a dal mi injekci a mensrtulace se po týdnu dostavila trvala tři dny a pak znova se dostavila po týdnu trvala týden a tet se měla znovu dostavit 1.3 a nic dělala jsem si těhotenský test ale těhotná nejsem jaká příčina toho muže byt

Odpověď odborníka:

dobrý den, nevím,kolik Vám je let, kdy jste brala antikoncepci a jakou, kdy jste začala menstruovat apod.pokud máte i jiné potíže(bolesti, teploty apod.)navštivte gynekologa.piokud ne, vyčkejte do dalšího cyklu.pokud bude vše v pořádku, naběhne cyklus normálně.jinak navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x