Ginekologie

dobry den chtěla bych se zeptat,jestli je normální když začne někdo užívat antikoncepci jestli má mít menstruaci celí první měsíc děkuji za odpovět

Odpověď odborníka:

dobrý den, slečno Hano! po užívání hormonální antikoncepce se mohou objevit různé poruchy rytmu. Tělo si zvyká na to, že menstruaci řídí samo. Může to trvat i měsíce. Navštivte svého gynekologa, zodpoví Vám dotazy a třeba Vám pomůže.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Kolonoskopie Jsem objednaná na kolonoskopi jen 50 cm střeva,takže mi zdělili,že...
  • Urovaxom Chtěla bych se zeptat na lék Urovaxom. Dva měsíce jsem ho brala loni po...
  • Prostata - psa Paní doktorko, prosila bych Vás o zodpovězení mého dotazu. Můj...
  • Zkažené mléčné zoubky Mému synovi je 10 měsíců, má venku již 5 zoubků, 3 dole...
  • Náhrada za lék detralex Potřebovala bych radu pro svou 62 letou sestru...
  • Kondylomata V roce 2007 se mi objevily kondylomata. začala jsem užívat tablety...
 
Naposledy čtené: