Hnědý výtok po menstruaci při užívání ha

Dobrý den, beru antikoncepci Leverette, ale minulý měsíc jsem si jí prodloužila o měsíc. Před týdnem jsem dostala normálně menstruaci jako obvykle a teď už je to 2 den po menstruaci a jen ráno se mi objevuje světle hnědý výtok, pak zbytek dne je opět normální. Co by to mohlo být? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Nevím zda již jste nasadila další platíčko slabé zašpinění se může při kontinuálním užívání vyskytnout, pokud by se opakovalo i v dalších cyklech byla by na místě úvaha o změně antikoncepce. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Kolonoskopie se nemusíte bát
Články: Kolonoskopie se nemusíte bát
Poslal Vás lékař na...
Kromě plic kouření často
Články: Kromě plic kouření často "nevydýchá" ani srdce
Většina lidí si kouření...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: