Krvácení

Dobrý den, potřebovala bych poradit dřív než se dostanu ke své doktorce. Při užívání antikoncepce jsem vždy dělala 7 denní pauzu, tentokrát jsem ale v užívání pokračovala dalším platem a zhruba v polovině se mi objevilo krvácení, které trvá už pátý den. Nevím jestli se to může stát nebo je nějaký jiný problém. Tabletky užívám každý den bez přerušení. Děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, při kontinuálním užívání antikoncepce, tzn. bez pauzy se může stát, že se objeví slabé špinění nebo i krvácení. Doporučuji dobrat balení antikoncepce a poté udělejte normální sedmidenní pauzu.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Krevní tlak pod kontrolou: 1. část
Články: Krevní tlak pod kontrolou: 1. část
Hypertenze (vysoký krevní...
6 tipů na ochranu před klíšťaty
Články: 6 tipů na ochranu před klíšťaty
Proti klíšťové encefalitidě...
Před operací srdce aspirin nevadí
Články: Před operací srdce aspirin nevadí
Pacientům před operací...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Nenechte onemocnění jícnu rozvinout až k nádoru
Články: Nenechte onemocnění jícnu rozvinout až k nádoru
Nejčastější onemocnění...
Revma lze ovlivnit i výběrem stravy
Články: Revma lze ovlivnit i výběrem stravy
Revmatoidní artritida umí...
První pomoc při popáleninách: může zachránit i život
Články: První pomoc při popáleninách: může zachránit i život
Nebezpečí popálení kůže na...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: