Krvácení

Dobrý den pane doktore, dne 19.10 jsem dostala menstruaci a vzala jsem si svůj úplně první prášek antikoncepce. Po skončení menstruace jsem krvácela ale to jsem přisuzovala tomu že tělo není zvyklé na prášky. Ale ted je tomu tak, že krvácím spíš jen po styku, je to normální? nebo mám spíše vyhledat pomoc?

Odpověď odborníka:

V prvních cyklech při antikoncepci může být krvácení, pokračujte v užívání, a kdyby krvácení sílilo ,nebo se opakovalo i v dalším cyklu navštivte gynekologii. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x