Krvaceni

dobry den, beru po porodu antikoncepci lindynette, nedela mi ale dobre, mam po nich nafouknute bricho, je mi tezko, moje detatko ma rok a pul, spava se mnou v posteli, tuto noc do me tak 10x kopl(do bricha) rano jsem zacala krvacet, pritom mam tyden po menstruaci. Jaka muze byt pricina?az dokrvacim, pujdu ke svemu gynekologovi, ale cetla jsem nekde, ze krvacenim se muze projevovat rakovina delozniho cipku, tak mam strach. Muzete mi napsat, jestli je normalni, kdyz beru antikoncepci ze zacnu za tyden po menstruaci krvacet anebo to muzu krvacet z toho kopani do bricha?jaka muze byt dalsi pricina?muze to byt rakovina?treba mi neni spatne z antikoncepce, ale z neceho jineho.dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Dobrý den, na vaši otázku umí odpovědět jen váš gynekolog, kterého byste opravdu měla navštívit. Příčina krvácení může být nevinná, prostě máte nepravidelný cyklus.Nebo jde o situaci jinou, to ale zjistí až gynekolog podrobným vyšetřením a ev.doplnkovými testy. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: