Krvácení po menstruaci

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu.Je mi 26 a ještě jsem se s tímto nesetkala-vše mám pravidelné,bez problémů. Dne 2.10.jsem dostala (pravidelnou)menstruaci,která jako vždy trvala cca 5dní.Večer 6.10.jsem si vzala prní prášek(horm.antikoncepce,kterou beru již několik let).V sobotu večer 10.10. jsem si prášek však zapomněla vzít a vzala jsem si ho až následující večer. V neděli jsme se s přítelem milovali a od té doby mírně krvácím/špiním.Může to být způsobeno zmíněným jednodenním výpadkem antikoncepce nebo to může mít i jiný důvod?Jak dlouho může toto krvácení trvat?Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, špinění je obvykle způsobeno vynecháním tablety. Postupně ustane, úplně bych se nespoléhala na antikoncepci.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Tento nejčastější typ náhlé...
Nanismus a akromegalie
Články: Nanismus a akromegalie
Dostatek růstového hormonu...
Potrat může být riziko pro budoucí těhotenství
Články: Potrat může být riziko pro budoucí těhotenství
Přijít o nenarozené miminko...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: