Menstruace po postinoru

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat cca před 2 a půl měsíci jsem si musela vzít pohotovstní antikoncepci (ellaone) praskl nám kondom. v noci z 5.8 na 6.8(6.8 mi skončila i menstruace) jsem měla nechráněný sex (ale mám jistotu že přítel se neudělal) ale pro jistotu jsem si vzala postinor do 12hodin po sexu.. dnes 10.8 4dny po skončení menstruace jsem jí dostala znovu. Je to způsobené postinorem? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Krácení je skutečně s největší pravděpodobností způsobeno Postinorem, je při něm nepravidelné krvácení. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Dětská endokrinologie má svá specifika
Články: Dětská endokrinologie má svá specifika
Endokrinologie je velmi...
Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Články: Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Z bezvědomí vás vytrhne...
Zánět středního ucha
Články: Zánět středního ucha
Zánět středního ucha...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Vyšetření moči
Články: Vyšetření moči
Vyšetření moči patří mezi...
Kouření zpomaluje růst u chlapců
Články: Kouření zpomaluje růst u chlapců
Během čtyř let průměrný...
Cholesterol: nenápadný zloděj zdraví
Články: Cholesterol: nenápadný zloděj zdraví
Vysoký cholesterol navenek...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: