Nádor mozku

Dobrý den Mám problém kterého jse nějak nemohu zbavit.myslím jsi že mám nádor mozku.vše začalo tím,jel jsem v autě a najednou jsem byl dezorientovaný a měl jsem divný pocit potil jsem se a byl jsem na omldlení.najednou mě napodlo že asi něco není v pořádku a od té doby jsimyslím že mám nádor ale k lékaři jse bojím jít.od té příhody to nejsem já pořád na to musím myslet.přečetl jsem hromadu informací ale pořád bych řekl že nejsem v pořádku nic mě nebolí ani hlava jen občas když na to myslím tak jse mi stane že jsem dezorientovaný a začnu jse potit.vyvrcholením bylo jednou večer jsem šel spát a po vykoupání jse mi rozbušilo srdce lekl jsem se a přišlo pocení zimnice a stav kdy jsem skoro omldel musela být přivolána záchraná služba která provedla měření tlaku a připojili mě na přístroj který zjištoval funkci srdce dostl jsem nějaké uklidnující injekce a lékař konstatoval vyčerpání a prudký přechod z horké vany do studena.nevím co jsi o všem mám myslet ale bojím se nádoru na mozku nevím jestli to není psichického rázu. předem děkuji za Vaši odpověd snad mě pomůže v mém daném problému.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nechtěla bych vás zklamat, ale myslím, že to opravdu bez návštěvy lékaře nepůjde. Váš problém může být opravdu psychický, ale bez vyloučení organického postižení (právě třeba nádoru v hlavě nebo jiných onemocnění) nejde říci předem nic. Běžte k obvodnímu lékaři, který vás pošle na další vyšetření podle svého uvážení - myslím, že by byl namístě např. neurolog, který vám může doporučit CT vyšetření mozku, kde se proces v hlavě jednoznačně vyloučí. Je to jednoduché a běžně dostupné vyšetření: Info zde: https://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/zc/xsl/3626_2862.html Následně byste se měl vyhýbat stresovým situacím, více aktivně odpočívat (sport, koníček) a dělat více věci, které vás těší. Vím, že se to snadno řekne, ale dokážete to. Jen začátek musí být u lékaře - překonáte chvilku nejstoty a budete víc v klidu, tento druh stresu vám také neprospívá. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
nádor mozku | Od: Kačka03 | 21.5.2009 21:02
Zdravím, může mi někdo poradit o jaký tip nádoru mozku jde když se jedná o nespavost,bolest hlavy,točení hlavy,změny nálad,podrážděnost,je mi vše jedno,zvracení apod?Dá se na trvalo vyléčit?Dá se operovat?
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: