Nepravidelná menstruace při antikoncepci

Dobrý den, je mi 18 let a mám již druhý druh antikoncepce.poprvé jsem měla Lindynette 20 a ted mám Vreya (asi páté platíčko), tablety beru pravidelně ale vždy tak po 10ti pilulkách začne tmavý výtok bez zápachu někdy i s krví a pokračuje až do doby než prášky vysadím a uplyne doba přestávky.Jakmile si vezmu první prášek menstruace přestane a začne až po 10ti dnech. Měla jsem mezi dělohou a močovým měchýřem malou tekutinu a od té doby mě pobolívá v podbříšku.Je nepříjemné když mám jen pár dnů bez menstruace.Proto Vás prosím o váš názor.Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, měla byste zajít na vyšetření k lékaři, aby vyšetřil příčinu trvajícího špinění. Pokud vyloučí příčiny jako např. polyp, zánět nebo další, budete muset zkusit vyměnit antikoncepční přípravek.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: