Olwexya bolest svalů

Dobrý den od února beru olwexya 75 po měsíci navýšení na 150.Mám problémy se svaly bolí pálí mě cuká mi v nich a divně vrčí nevím jak to popsat :-) .Cuká mi i levé víčko.Bylo mi zjištěno málo vápníku v krvi 1,9 tak beru vápník-hořčik-zinek-vit.D.ale zatím žádná změna. Měla jsem i rozpustný vápník ale svedelo mi po něm tělo to samé po Rocaltrolu.Chybí mi nějaký vitamin nebo je to k olwexyii?Mám vyoperovanou štítnou žlázu beru letrox 125.Tento týden mě to bolí od třísla do lýtka a svaly cukaji i jinde po těle.Piji kávu kouřím.Po doktorech se mi chodit nechce před olwexyi jsem tam lítala teď už vim s každou hloupostí. Doufám že mi něco poradite děkuji.

Odpověď odborníka:

Vážená a milá Andreo, jediná rada je: svěřte se s tím svému ošetřujícímu lékaři. Může to být cokoliv. Možná jste alergická, olwexa to běžně nedělá, ale každý jsme jiný. Na dálku tohle řešit nejde. Držím palce.

MUDr. Radkin Honzák, CSc.
MUDr. Radkin Honzák, CSc.

Specializace: Psychiatrie
Pracoviště: asistent Ústavu všeobecného lékařství 1. LF UK Praha, sekundární lékař PL Bohnice, ambulantní psychiatr IKEM, ambulantní psychiatr REMEDIS

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: