"ozvěny" v uchu

Dobrý den. Už delší dobu (přibližně tři roky) mě trápí levé ucho. Slyším na ně dobře, se sluchem jako takovým žádné problémy nemám. Můj problém spočívá v tom, že když například udeřím kladivem do kovadliny nebo silně cinknu lžičkou o hrnek, v uchu mi lupne a na chvíli zalehne. I v takovém případě ale na ucho slyším zcela normálně, sluch to nijak neovlivní. Problém je v tom, že když například poslouchám hudbu, zaléhá takto ucho každou chvíli. Je to vážně nepříjemné. Nevíte, co by to mohlo být? Vřele děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, problém bez vyšetření neodhalíme, mohlo by jít o záležitost s poruchou Eustachovy trubice (spojení středouší a nosohltanu), ale i problém jinde, ale rozhodně vám radím návštěvu specialisty ORL /otorhinolaryngologie/. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Jsem na tom stejně :-( | Od: Pavlína | 18.1.2012 15:04
Dobrý den, Jane, mohl byste se mi ozvat na mail? Mám naprosto shodné problémy jako vy... prošla jsem x vyšetření, všechny bez výsledku, nemohu se toho problému zbavit. Ráda bych se s vámi spojila, zeptala se, jestli jste ve vaší léčbě někam pokročil a tak dále... Přeji hezký den a děkuji předem . pa.fra@post.cz
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: