Padání vlasů

Dobrý den, mám problém, který mě trápí necelý rok a zatím jsem ještě u lékaře nebyla. Zhruba před rokem mi začaly padat vlasy, na doporuení jsem začala brát Revalid 3x denně a pomohlo to. Poté jsem ho přestala brát a vlasy začaly padat znovu. Zvláštní je, že se mi docela hodně mastí a právě proto mi padají nejvíc, když už je mám hodně mastné. Při mytí mi jich také celkem dost vypadne, druhý den nepadají skoro vůbec, ale potom den ode dne co se mi mastí, padají čím dál více. Vlasy si myji asi každý 4. den.Můžete mi poradit, v čem je problém?Už 5 let užívám Lamictal 100-0-100, je to lék na epilepsii. Vlasy mi ale začaly padat před rokem, tak si myslím, že lékem to nebude. Navíc tento lék jako vedlejší účinek padání vlasů ani nepopisuje. Je tedy pravda, že poslední rok jím docela dost sladkého a trpím na kvasinky, tak je to možná kvůli tomu. Nevím, jestli mám zajít k lékaři, nebo ne. Žádnou jinou nemocí netrpím. Mám strach, celá život jsem měla hodně vlasů, nechtěla bych o ně přijít. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den. rozhodně bych doporučoval neodkládat návštěvu lékaře. Padání vlasů je totiž příznakem mnoha chorob, je tedy třeba odhalit příčinu padání vlasů. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: