Parkinson

Dobrý den! Můj otec věk 79 se léčí 19let.Z domu nám utíká a 4x týdně se nechává odvést k lékaři. Vymýšlí si zlomeninu, špatně mu bije srdcea podd..Brečí bolestí a mi nevíme co sním.Praktická lékařka nám neumí poradit. Vyzkoušel již 5 neurologů a nebyl spokojen. Ted nám odjel na chatu a mi ho nemůžeme dostat zpět. Existuje nějaký ústav pro tyhle lidi.Máme o něho strach a nemůžeme mu pomoci. Jsme z olomoucka. Moc vám děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Nejprve bych doporučila vyšetření u psychiatra, protože toto již samotný neurolog nemůže zvládnout. Pokud by nepomohla cílená psychiatrická léčba, pak je samozřejmě možné, na základě doporučení psychiatra, umístit takto nezvladatelnou osobu v lůžkovém zařízení. Ale domnívám se, že ambulantní léčba by mohla pomoci. Asi bude problém otce k psychiatrovi dostat, doporučovala bych nejprve osobní konzultaci s lékařem bez přítomnosti otce a domluvit se s ním, jak na to.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x