Potíže s měsíčky

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat. Jsem po operaci vaječníku,dva měsíce. Byla jsem na kontrolach s tím,že mám bolesti. Můj gynekolog mi dal Visane. Od té doby mám problémy s menstruací. O 7 dní se mi spozdila a momentálně krvácím 9. den. Prvních 6 dní byla naprosto normální,ale pak jsem začala špinit a měsíčky neberou konce. U mě je to neobviklé,vždy jsem měla pravidelnou a bezproblémovou menstruaci. Dokonce první 2 menstruace po operaci byli v pořádku,ale tato třetí ne. Mám obavy proč to tak je. Prosím o radu. Musím s tím na gynekologii?? Jdu na kontrolu příští patek,dříve to nejde. Děkuji za radu. Michaela

Odpověď odborníka:

Visanne se nasazuje při prokázané endometrióze.Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Visanne nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Výskyt těchto nepříznivých účinků je častější během prvních měsíců po zahájení léčby přípravkem Visanne a obvykle zmizí s pokračující léčbou. Můžete také zaznamenat změny v děložním krvácení, například špinění, nepravidelné krvácení, úplná ztráta krvácení. Vyčkejte kontroly pokud nebude krvácení příliš sillné a poraďte se s lékařem. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: