Prosulpin 50mg

Dobrý večer, Mám dotaz. Před měsícem jsem měla malej zdravotní kolabs a asi psychický a tak jsem navštívila psychiatra a ten mi napsal Prosulpin 50 brala jsem ho 14 dní a pak jsem ho vysadila asi po 5 dnech jsem dostala bolesti na hrudi na pravé a pak i na levé straně, nechutenství a začala jsem se o sebe bát a dostala jsem šílené deprese tak jsem uvážila že to bude psychické a opět jsem nasadila prášky a až ted po týdnu mi je zase lépe. Dotaz zní nechci brát prášky chci je vysadit bojím se závislosti a nechci do sebe hnát chemii ale bojím se že se mi to zase vrátí co mám dělat prosím o radu děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Moc prosím, nebojte se léků- nejsou to Vaši nepřátelé. Léky je třeba užívat s rozmyslem, tak, aby jejich přínos převažoval nad riziky. Vaše psychické trápení je velké, léčba protiúzkostnými antidepresívy Vám pomůže!

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
PROSULPIN 5OMG | Od: FILIPOVICOVÁ | 4.8.2016 17:34
MOJE PSYCHIATRYČKA MĚ NAPSALA PŘED DVĚMA MĚSÍCI PROSULPIIN 5O MG.NEMOHLA JSEM CHODIT KDE BYLO MOC LIDÍ,V DOPRAVNÍCH PROSTŘEDCÍCH,NA MÍSTA KDE JSEM TO NEZNALA.MĚLA JSEM MOTÁNÍ HLAVI ,PRŮJMY,A OMDLÉVÁNÍ.TEŤ JSEM ŠŤASTNÁ ŽE MOHU JÍT KAM CHCI.LÉK MĚ MOOOC POMOHL.AKORÁT S TÍM ALKOHOLEM JE TO HORŠÍ.JÁ NEPIJI ALE NĚKDY U KAMARÁDKY JEN SIMBOLICKY,A NEZDÁ SE MĚ ŽE BY TO NĚCO SE MNOU UDĚLALO.PROSTĚ VŠE Z MÍROU..
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: