Rekace na očkování proti tetanu

Dobrý den,18.2.2010 jsem byla po 12ti letech přeočkována proti tetanu,před očkováním mi bylo kvůli silné alergické reakci na minulé očkování-vysoká horečka,slabost,bolest svalů,doporučeno užívání Zyrtecu.Druhý den po očkování se mi udělala pod vpichem na ruce oválná horká a bolestivá skvrna a ruka mě silně bolela.Pátý den po očkování jsem se vzbudila s příznaky chřipky-bolest zad,hlavy,malátnost,bušení srdce,celková slabost,musela jsem z práce domů a lehnout si a únava po jakékoliv sebemenší námaze přetrvává dodnes,tj.téměř dva týdny.Lékařka mi poradila pouze vitamíny,odpočinek.Chci se zeptat,jestli je možná souvislost únavy s očkováním a jak to lze vyřešit?Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, souvislost tu nejspíše je a doporučení lékařky je naprosto správné - musíte nechat tělu prostor pro regeneraci a odpočinek, vitamíny, spánek a zdravá strava se zeleninou a ovocem je rozhodně jednoznačně správné doporučení. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: