Škytavka - obstřiky

Stalo se mi již po několikáté, že po aplikaci obstřiků zad nebo krční páteře mám hned druhý den strašnou škytavku. Zrovna nyní mě to trápí a potřebuji se toho rychle zbavit. Obvykle to do dalšího dne přešlo. Ale je to tedy škytavka po aplikaci obstřiků páteře. Co byste mi prosím radili jak na to? Klasické způsoby, kterých ke spousta nepomáhají, pití vody, obklady zátylku apod. Máte nějaký rychlý návod jak se ji zcela zbavit. Škytavka trvá vždy 5 minut v nepravidelných intervalech asi 20x za den. Ještě ten den musím nějak fungovat, že? Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď odborníka:

Milý Michaeli,
pokud v jiných situacích než po provedení obstřiku škytavku nemáte, domnívám se, že Vám ty obstřiky nějak vadí, a doporučuji, abyste na ně nechodil. Je spousta jiných a méně agresivních metod jak zvládat bolesti zad. Pokud se úporná škytavka bude opakovat i pak, vyhledejte vyšetření - začněte u praktického lékaře, pak případně gastroenterologické vyšetření.

MUDr. Markéta Macková
MUDr. Markéta Macková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka v Třebíči

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: