Suchý až dusivý kašel

Dobrý den, už přes týden trpím velmi silným suchým až dávivým kašlem. Byla jsem u doktorky na vyšetření, ale ta konstatovala že mi nic není a předepsala mi léky, které vůbec nezabírají. Zkoušla jsem i různé bylinkové čaje ale nic mi nepomáhá. Kašel se každým dnem zhoršuje. Kašlu skoro každé dvě nebo tři minuty. Jen na noc se to trochu tiší. Doktorka řekla, že na plicích nic nemám. Teploty nemám, ale bolí mě celé tělo, hlavně páteř. Často vykašlávám hlen, někdy je nazelenalý jindy čirý. Poraďte, čím se kašle zbavím? Děkuju...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Barboro! Pokud jste vyšetřena klinickým lékařem (RTG, krevní testy, poslech plic) a ten vyloučil choroby VČETNĚ ČERNÉHO KAŠLE, pak Vám doporučuji svěřit se do péče lékaře celostní (holistické) medicíny. A to co nejdříve.

 
Líbí se vám odpověď?
-17 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Reakce na suchý kašel | Od: Jana | 4.5.2011 13:29
Dobrý den,
mám stejný problém se synem, je mu 7 let, už 2 měsíce ho trápí suchý dráždivý kašel, nic nezabírá, je alergik na roztoče. Jediné, co nám pomohlo byl ribomunyl, který bral půl roku, od té doby kašle.
reagovat
STOPKAšel | Od: Sandra | 26.10.2015 16:20
Jsem moc nadšená ze STOPKAŠLE DO DR. WEISSE, dětem se uleví, protože už nejsou tak drážděny a nenut je to kašlat a spí dobře, já jsem rozhodně spokojená mamina!
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: