Svědění genitálií

Dobrý den, cca 3 týdny mě velmi svědí genitálie, zároveň tyto 3 týdny užívám antibiotika na angínu (s 5 denní pauzou). Svědění se střídá, některý den je velmi intenzivní a někdy zase naopak. Dočetla jsem se, že svědění může souviset s užíváním antibiotik. Vzhledem k tomu, že mám stále angínu a ležím doma, nemohu navštívit svého gynekologa. Můžete mi prosím poradit co by mi mohlo pomoci? Děkuji za radu

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně se bude jednat o mykozu která je při užívání antibiotik častá v lékárně je řada volně prodejných antimykotik poradí vám. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: