Svědění genitálií a výtok vs. ha

Minulý měsíc jsem začala brát opět antikoncepci Artizia. Nikdy dřív sem ji neměla a HA sem naposledy brala před 3 roky. Od té doby co beru tuto HA (dnes dobiram platicko) mě občas trápí svědění genitálií a přibližně od půlky cyklu mám i béžový výtok. Ještě před měsícem či dvěma jsem se potýkala se zánětem pochvy který se vyznačoval silným svedenim. Nyní to svědění není tak hrozný. Každý večer se mažu krémem Gynopevaryl. Může být tento výtok a svědění způsobené HA nebo se mi neustále vrací zánět? Ještě dodám že s přítelem jsme jinak měli dřív nechráněný sex, mám pocit že se mě po něm vždy něco vyskytlo. Děkuji

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně se bude jednat o zánět, nechte se vyšetřit u gynekologa. Hezký den.

MUDr. Nela Šrámková
MUDr. Nela Šrámková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zlikvidujte zánět kloubů správným jídlem
Články: Zlikvidujte zánět kloubů správným jídlem
Velké množství závažných...
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Předoperační vyšetření
Články: Předoperační vyšetření
Předoperační vyšetření je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: