Vše negativní,přitom hrozné bolesti.

Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou,přes tuto internetovou adresu. Mám šílené bolesti hlavy.Prudké bolesti hlavy,kořene nosu,čela,spánků,bolesti v uších i za ušima.Oteklý,bílý,suchý obličej,na některých místech mastny.Tvoření bílých bolestivých bedarů v oblasti,čela,spánků,uši,v uších i za ušimi,u nosu,na bradě,po delce dolní čelisti,postupujici po krku dolů,až k žaludku. Potáhlý jazyk,bilou,někde žlutou vrstvou,většinou rozpraskany uprostřed žlutá čára a na pravou žluté skrvny.Zvýšené teploty,třes,zimnice,prva a levá ruka Úplně studená.Malíček a prsteník u ruky i u nohy bolí,boli mě i v podbřišku a v tříslech.Ve stehně i v lýtku.Někdy ani na nohu pořadně nenašlápnu.Bolesti v levém podpaždi i na plicich.Únava,spánek,ospalost,po hodinové námaze.Nevnímavost,apatie,jako by byl člověk mimo sebe.Bolesti,krku,krční pateře a hlavně levé lopatky a kříže. Ráno mě to tak nebolí jako večer,to je hrozné.Budu moc ráda,když ni poradíte co s tím. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, uvedené obtíže mohou mít spoustu příčin (a nemusí je způsobovat jedna věc a zřejmě je nezpůsobuje jedna věc) - od akutní či chronické infekce, a to běžné (třeba stafylokokvá infekce), i včetně takových, jako je AIDS apod., přes migrénu kombinovanou s akné, sníženou funkcí štítné žlázy, přetížené pohybové ústrojí až po autoimunitní choroby apod. Mohu tedy poradit pouze neodkládat návštěvu praktického lékaře, který v první řadě provede základní vyšetření, aby se alespoň orientačně určilo, co (co všechno?) Vaše obtíže způsobuje, a podle toho se postupovalo dál.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
bolest stehna | Od: jitka | 18.11.2008 18:09
Dobrý den,vím,že jsem si nenamohla nohu ale přitom mám ukrutné bolesti v levém stehně chvílemi nemohu ani našlápnout,a přitom jsem ani neofoukla.Dříve mě bolívalo ze zad do levé končetiny ale ted je to jiné,je mi 50let, děkuji za odpověd Jitka
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: