Vyražky po epilacii

Dobrý deň. Asi pred 2 tyzdnami som si kupila voskove pasiky veet a epilovala som si po prvy krat ruky. Avšak par dni po tom sa mi po rukach urobilo vela vyrasok, ktore taktiez trochu svrbia. Dala som si na to dnes aknemycin a neviem ci som urobila dobre no som uz zufala.neviete mi povedat dokedy ich budem mat a ako sa ich zbavit, ci je aknemycin dobra volba alebo co ine pouzit? Vďaka! :) prajem pekny den

Odpověď odborníka:

Vážená slečno Eleno, přípravek Aknemycin je určen výhradně pro léčbu akné. Doporučuji Vám domluvit se na ošetření vyrážky po epilaci s dermatologem. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: