Výtok

Dobrý den Přítel se léčí na boreliózu a mnohdy má více antibiotik dohromady. Po pohlavním styku se mi objevil hustý svědící výtok. Je možné, že je to reakce na antibiotika, která on dlouhodobě užívá? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Není to pravděpodobné byla by vhodná kultivace včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a dále dle výsledku. Příjemn den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x