Výtok při líbání, užívání stimulenu

Dobrý den, nevím, jak začít, ale ... 1) Mám takový problém (nevím, jestli je to zrovna problém). Mám přítele, s kterým, když se líbám, mám něco jako výtok. Je to asi vzrušení, ale není to pro mě moc příjemný, když mám někam pak jít. Dá se s tím něco dělat? 2) Můžu v 19ti užívat stimulen? Je tam psáno, že podporuje růst prsou. Mám pouze jedničky a moc mi to vadí. Zároveň beru HA Lindynette. Může to nějak ovlivnit její učinnost? Předem děkuji za odpověď. (Doufám, že je to anonymní)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, výtok při vzrušení je naprosto obvyklý, je to známka vaší dobré vzrušivosti a hormonální připravenosti, noste intimku, jinak se s tím dělat nic nedá - ani by to nebylo správné, zasahovat do hormonálního systému.... Přípravky na růst prstou většinou moc nepomohou - jde o reklamní triky prodejců, vyzkoušet je ale můžete (ten,který uvádíte je čistě na přírodní basi). Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Pásový opar
Články: Pásový opar
Pásový opar, herpes zoster...
Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Články: Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Nehty postižené plísněmi...
Kůže nemusí zežloutnout jen z virové hepatitidy
Články: Kůže nemusí zežloutnout jen z virové hepatitidy
Když se řekne žloutenka...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Mužský orgasmus
Články: Mužský orgasmus
Mužskému orgasmu předchází...
Játra kvalitní čaj ocení
Články: Játra kvalitní čaj ocení
Doporučení na různé čajové...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: