Vyhledávání
Atopicky ekzam
Dobry den,syn má 5 měsícu a od zacatku 3 mesice ma ekzem pry atopicky.Nikdo v rodine netrpi zadnou alergii je mozme ze se toho zbavi?je plne kojeny.ted mame nejakou hormom.mast na telo a druhou na oblicej kdyz ho natru po dvou dnech je cisty pak se mu to znova udela.Jak dlouho muzu pouzivat hormon.mast... Zobrazit více
Dobrý den, atopický ekzém může postupem času zcela vymizet, zejména pokud budete dodržovat péči o atopickou... Celá odpověď
Zvyseny krevni tlak v tehotenstvi
Dobry den, jsem v 16. tt a byl mi nameren krevni tlak 115/90. Pred tehotenstvim a v 1. trimestru jsem mela spis nizzsi krevni tlak 115/65. Vazim 57 kg /170 cm, v tehotenstvi jsem zatim pribrala 2 kg. Je to me prvni tehotenstvi, cukrovkou netrpim ale v posledni dobe me trapi velke sucho v ustech, i kdyz... Zobrazit více
Dobrý den, podle mého názoru zatím rizikové nejsou. 115 systolický tlak je naprosto v normě, 90 diastolický... Celá odpověď
Pád z postele
Dobrý den. Chtěl bych položit dotaz z oblast pediatrie. Při přebalování se nám 10 měsíční syn přetočil a upadl z výšky cca 50cm. Po pádu brečel asi 2 minuty a nyní je již veselý. Na co si máme dát pozor a čeho si máme všímat a při jakých příznacích máme vyhledat lékaře. Předem děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, sledujte celkový stav syna, zejména jak je čilý (jen pokud by se čilost náhle zvláštně změnila,... Celá odpověď
Prevenar
Dobrý den. Máme na vás jeden dotaz. Máme holku narozenou dne 18.3.2008. Kromě základního očkování má ještě 2 dávky prevenarem. 1 dávku dostala ve věku 6 měsíců + 18 dní a druhou dávku dostala dne 8.12.2008. Jde nám o to , že podle očkovacího schématu děti ve věku 2 – 6 měcícú tak potřebujou teď 3 dávky... Zobrazit více
Bolest zubů, oteklé dásně..
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, asi tak 5 dnů mě bolelo v krku, ale ne intentzivně,nejvíce ráno a večer, okolo mandlí, při polykání, bez teploty, do toho jsem měla oteklé dásně okolo zubů-při čištění to dost vadilo. Včera mě začaly bolet zuby 6stka,5tka(asi), dnes asi 2jka, dásně už oteklé nejsou,... Zobrazit více
Dobrý den, pokud užíváte tuto ústní vodu pravidelně, je dost silná a proto může vyhubit všechny bakterie... Celá odpověď
Revmatoidní artritida
Dobrý den, mám časnou formu RA. Vyčetla jsem si, že jeden z příznaků je ranní ztuhlost. Je možné, že mám RA i když ranní ztuhlost nemám? Nemám pozitivní ani RF - pouze hraniční, veškeré autoprotilátky negativní, FW 60, CRP negativní. Mám málo červených krvinek. Jinak moje problémy jsou bolesti všech... Zobrazit více
Dobrý den, RA je autoimunitní nemoc, jejíž vývoj je u každého člověka silně individuální, proto ani nemusíte... Celá odpověď
Trhlinky kolem anal.otvoru
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na postup při mých obtížích. Jedná se o to, že jsem cca před 5 lety zjistila, že mám po vykonané stolici krev na toaletním papíru.Vykonání stolice bylo velice složité a bolestivé a tak jsem navšívila lékaře a byla vyšetřena, kdy se zjistilo, že se mi zkrátka "natrhává"... Zobrazit více
Dobrý den, vaše situace může být aktuálně horší změněnou hormonální situací při kojení (hormony mají... Celá odpověď
Uzliny
Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně uzliny, která se mi udělal v krku. Je to půl roku, co se mi udělala, mám jí na pravé straně hned pod čelistí, na zmáčknutí je bolavá a klouže mezi prsty. Myslela jsem si, že jsem nachlazená, ale už jí tam mám opravdu dlouho. Hned jak se mi udělala, došla jsem s ní... Zobrazit více
Dobrý den, doporučila bych vám zajít nejprve na stomatologii, kde by se podívali, v jakém stadiu je klubání... Celá odpověď
Špatné dýchání, bolest mehzi lopatkami
Dobrý den. Mám takový problém...občas se mi špatně dýchá, ale teď v posledních 3 dnech hůř. Jako bych se nemohla pořádně nadechnout a pobolívá mě na zádech mezi lopatkami...tak nevím, jestli je to astma nebo je to od páteře? Mám strach, protože ty pocity dušnosti jsou děsivé...děkuji Zobrazit více
Dobrý den, navštivte vašeho obvodního lékaře, udělá rozbor příčin a po podrobnějším vyšetření a testech... Celá odpověď
Potraty a nodózní struma
dobry den mam za sebou behem pul roku dva zamkle potrati a dnes mi bylo zjisteno ze mam mozna nodosni strumu chci se zeptat jesi s touhle nemoci muzu mit deti dekuji Zobrazit více
Dobrý den, nodózní struma je "uzlovitě zvětšená štítná žláza". S tímto nálezem mít děti můžete, jedině... Celá odpověď