Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Menstruace po vysazení HAK

Gynekologie Jana 8.12.2009

Dobrý den. Před více než čtyřmi měsíci jsem vysadila HAK. Můj gynekolog mi řekl, že mám přijít na vyvolávací injekci, pokud se menstruace nedostaví do 6 týdnů. Učinila jsem tak tedy. Nedostavila se ani během dvou týdnů po injekci, ale až po dvou měsících. Zaradovala jsem se, že už snad bude všechno v pořádku, ale týden poté jsem asi čtyři dny špinila, nebo spíš slabě krvácela, bylo to růžové. No a další týden poté jsem dostala opět menstruaci. Můžete mi prosím sdělit, čím to může být způsobeno? Pravděpodobně mám úplně rozhozené hormony, ale že by to teď chodilo takhle po týdnu? HAK jsem brala jen dva roky, předtím jsem nikdy takové problémy neměla, menstruaci jsem měla pravidelnou. Chtěla bych ještě jedno dítě. Jen nevím, jestli to bude možné. K lékaři se chystám, ale nechci vypadat netrpělivě, když je to prý normální po vysazení HAK, že to tělu chvíli trvá, než se dá zase dohromady. Moc děkuji za odpověď.

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Jano!
O Vašem problému se málo píše a mluví, na nás se obrací spousta žen v po...

Pro zobrazení odpovědi lékaře je nutné se přihlásit.
Přihlášení/registrace je zdarma a zabere průměrně 2 minuty.

Související dotazy

Menstruace po vysazení antikoncepce
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně vysazení antikoncepce...
Chybějící menstruace po vysazení antikoncepce
Dobrý den , v prosinci roku 2016 jsem vysadila po...
Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce
Dobrý den, řeším momentálně situaci s vynecháním menstruace...
Vysazení HAK
Dobrý Den pokud po vysazení HAK dostanu menses .Znamená...
Vysazení antikoncepce
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevadí, že...
Zpoždění menstruace po vysazení HAC
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné, že...

Doporučujeme

Více dotazů z poradny

Menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat,před měsícem jsem vysadila HA-Lunafem (brala...

Menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně vysazení antikoncepce a menstruace. Antikoncepci...

Menstruace po vysazení Depoprovery

Dobrý den, pane doktore, je mi 37 let a před rokem jsem vysadila Depoproveru,...

Menstruace po vysazeni ha

Dobry den, je mi 26 let, v prosinci jsem vysadila antikoncepci, chtela bych...

Menstruace po vysazení HA

Dobrý den, je mi 32 a po 12-letech jsem teď před měsícem vysadila HA Diane35....

Menstruace po vysazení HA

Dobrý den, den 26.6.jsem vysadila HA a MS jsem měla 27.6., od té doby jsem jen...

Menstruace po vysazení Ha

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.. Jsem 14m po porodu (nebojím už pres půl roku),...

Menstruace po vysazení HAC

Dobrý den, téměř před rokem jsem vysadila antikoncepci. Mám problémy se zpožděním...

Menstruace po vysazení HAK

Dobrý den, pane doktore, v lednu jsem po 7 letech vysadila HAK, cyklus se od...

Menstruace po vysazení HAK

Dobrý den, 2-3 roky jsem brala HA po roce a půl jsem na měsíc přestala a menstruace...

Menstruace po vysazení HAK

Dobrý den, ze zdravotních důvodů musím vysadit hormonální antikoncepci. Dobrala...

Menstruace po vysazení hormonální antikocepce

Dobrý den, je mi 48, mám dvě dospělé děti. Po sedmi letech užívání hormonální...

Menstruace po vysazení hormonální antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. 2 měsíce jsem nevysadila HA, teď v neděli...

Menstruace po vysazneí HA

Dobry den pane doktore, vysadila jsem HA pred cca mesicem. 1.menstruace probehla...

Menstruace po vyvolávací injekci

Dobrý den, 5.8. jsem dostala vyvolávací injekci, ale do dnešního dne (13.8.2014)...

Menstruace po vyvolávací injekci

Dobrý den měla bych dotaz,už 2 roky po vysazení antikoncepce sayane jsem nedostala...

Menstruace po vyvolávací injekci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v pořádku, když jsem byla na vyvolávací...

Menstruace po zavedení hormonálního tělíska

Dobrý den, od května mám zavedené hormonální tělísko Jaydess. Menstruaci jsem...

MENSTRUACE POSLEDNÍ DEN

Dobrý den..zajímalo by mě, zda-li je možnost otěhotnět v poslední den menstruace,...

Menstruace pouze 1.den

Dobry den. Chtela bych Vas poprosit o nazor. 3roky pouzivam antikocepci Nuvaring....