Vyhledávání
Bolest nad břichem
Dobrý den.Chci sezeptat je to asi 2 dny co me začalo bolet veprostřed pod prsy.Bolí (tlačí) to když udelam nějaký pohyb nebo se hluboce nadechnu nevíte co s tím a co by to mohlo bít za onemocnění? Děkuji Zobrazit více
Mejlo, dobrý den! Víte, že být a bít jsou dvě úplně jiná slova se zcela odlišným významem? Nejspíše... Celá odpověď
Opoždění menstruace
Dobrý den. Mám dotaz ohledně opožděné menstruace. Poslední pohlavní styk (chráněný! - kondom) jsem měla 3.3. Po té jsem normálně dostala v obvyklém termínu menstruaci 11.3., která trvala obvyklou dobu. Měla jsem teď 8.4. dostat opět svou menstruaci, ale bohužel se nedostavila. Už jsem si preventivně... Zobrazit více
Dobrý den, Sway! V pátém týdnu těhotenství by komerční "počůrávací" testy měly být dlouho pozitivní.... Celá odpověď
Autista a jeho imunita
Dobrý den, můj dotaz bude asi trochu netradiční, ale přesto poprosím o radu. Synovi (7) byl před pár lety diagnostikován dětský autismus. V současné době existuje několik teorií o příčinách vzniku autismu, jednou z nich jsou poruchy imunity organismu. Se synem jsme absolvovali imunologické vyšetření,... Zobrazit více
Dobrý den, Jindro! Bohužel Vás zklamu, na dálku si nedovolím Vám doporučit něco, co bude mít na Váš... Celá odpověď
Hirsprungova choroba
mám syna 3roky,v roce 2007 prodělal Transální resekci rektosigmoidea a koloanální anastomozu dle Swensona.ráda bych se dozvěděla co nejvíce o této chorobě a hlavně o pooperační péči.syn má nepravidelnou stolici a stále špiní,jak často dělat klystýr,který mi lékař doporučil? Zobrazit více
Dobrý den, Petro! V rámci své krátké odpovědi Vám nepodám "co nejvíce" informací o této chorobě. Hledejte... Celá odpověď
Otehotnela panna
dobry den chtel sem se vas zeptat,jestli může holka otehotnet kdyz jeste nemela svuj 1.pohlavni styk.A jestli lze neco delat po 10 dnech tehotenstvi napr.antikoncepce..dekuji Zobrazit více
Dobrý den, Martine! V Bibli je popsáno početí neposkvrněné panny Marie, řada lidí tedy věří, že panna... Celá odpověď
Náhlá těžkost v rukou s pocitem dušnosti
Dobrý den pane doktore, jsem v 8.měsíci těhotenství a vrátily se mi zažívací potíže,pocit na zvracení a tlak i bolesti žaludku,v noci většinou i při dietním jídle zvracení,pokud jím pouze suchý rohlík a piji černý čaj je mi lépe/bez zvracení/tlak v žaludku přetrvává. Ale tyto potíže znám od dětství... Zobrazit více
Dobrý den, Mirko! V pokročilém těhotensví je v břiše pro žaludek (a všechny jiné orgány) pro růst dělohy... Celá odpověď
Ekzem
Dobry den, cca před 2měsíci, když bylo malému 14měsíců se u něj objevili malé boláčky na nožičkách-dostali jsme krém Lipobase na promaštění, přestala jsem ho koupat každý den.-žádné oleje do vody nedávám, jen dětské mýdlo. Asi po 3týdnech se boláčky ztratili a tak jsme malého naočkovali proti spalničkám.... Zobrazit více
Dobrý den, paní Jiřino! Na dálku absolutně nemohu rozhodnout o diagnose, to je v kompetenci ošetřujícího... Celá odpověď
Uvíznutý tampon
Dobrý den,mám dotaz ohledně uvíznutého tamponu. Když jsem si šla vyndat tampon, zjistila jsem, že ze mě ,,netrčí" šňůrka. Šla jsem proto ke gynekologovi, aby mi tampon vytáhl. Ten mi ale po prohlídce oznámil, že v sobě žádný tampon nemám. Ani po další prohlídce si doktor ničeho nevšimnul. Já jsem však... Zobrazit více
Dobrý den, Martino! Toto je krajně nepravděpodobné, lékař má během vyšetření dobrý přehled po celé pochvě.... Celá odpověď
Zánět spojivek
Dobrý den, budu vděčná za jakoukoli radu na můj problém. Již rok a půl se léčím na úporný zánět spojivek. Oční lékařka už na mně vyzkoušela všelijaké oční kapky, ale nic nezabírá, naopak se zdá, že je to čím dál horší. Oči pálí, líčidla nesnesu a bělmo je nehezky protkáno bohatou sítí červených žilek.... Zobrazit více
Dobrý den, Soňo. Na dálk uVám neporadím, na to mám příliš málo informací. Obraťte se na vyšší oftalmologické... Celá odpověď
Suprakondyl.zlomenina humeru
Dobrý den, v září mě srazilo auto a měla jsem tříštivou zlomeninu dolního konce humeru.zlomenina je zcela zhojená,rozsah lokte obnoven pasivně na 120-20.Problémem je,že aktivní extenzi dosáhnu jen na 50stupňů.Rehabilituji už 6 měsíců a pořád se to nelepší,lékaří mi tvrdí,že mám oslabení triceps a že... Zobrazit více
Dobrý den, Moniko! Konsultujte vyšší pracoviště rehabilitační medicíny, v krajské nebo i fakultní nemocnici. Celá odpověď