Vyhledávání
Bolest na hrudi
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na bolest na hrudi.Již pět dní mám bolest na hrudi, která je různé intenzity.Je spíše tupého rázu a pokračuje do levé ruky kde mě brní loket.Občas ji cítím i ve spánku. Bolesti zad moc netrpím, ale prodělala jsem operaci na odstranění NN v SI lev.kloubu před 10 měsíci. Děkuji... Zobrazit více
Dostavte se neprodleně k lékaři - nejlépe vašemu obvodnímu, musí vyloučit všechny příčiny vašich bolestí... Celá odpověď
Plíseň v těhotenství
Dobrý den, během svého těhotenství často řeším problém s mykózama. V současné době jsem v 7.měsíci a z důvodu kvasinek mi gynekoložka předepsala Clotrimazol AL 100 v podobě vaginálních tablet, které užívám co druhý den (1 balení=6 tablet) + užívám GynoCaps pro zlepšení mikroflóry. Mým dalším problémem... Zobrazit více
Dobrý den, být vámi, šla bych se poradit na dermatologii, krátká návštěva vám může vnést větší jasno... Celá odpověď
Mirena
V dubnu 09 to bude rok od zavedení, ale stále mám problémy s nepravidelnou mentruací a špiněním. Po 4 měsících jsem dostala prášky na srovnání, ale zlepšilo se to pouze na jeden měsíc. Nevím co mám s tím dělat, lékařka mi řekla, že mám ještě počkat, ale mě se to zdá už dost dlouhá doba. A je na to nějaká... Zobrazit více
Mirena skutečně významně ovlivňuje menstruační cyklus. Může ho změnit tak, že máte lehce zakrvavělý výtok... Celá odpověď
Pracovní neschopnost
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mi musí ošetřující lékař ukončit pracovní neschopnost po šesti měsících t.j.10.4. i když ví že nejsem práce schopna a za měsíc tj.11.5.mám jít na operaci s ramenním kloubem. A ještě přitom jsem teď před měsícem prodělala operaci břišní kýly klasickou cestou. Děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, pracovní neschopnost se odvíjí od zdravotního stavu. Pokud lékař zjistí, že dosud nejste práce... Celá odpověď
Bolest ramene
Dobrý den, Mám problémy s ramenními klouby, bolí na omak a jsou období,kdy ruce nezvednu výš než do jedné třetiny trupu, pak už zatínám zuby zejména pri rotacích.V noci mě to budí, nevím, kam ruce položit a vždy je má i zdřevěnělé.Sednu si a vše se znormalizuje.Někdy mám pocit, že mám ruku slabší než... Zobrazit více
Dobrý den, Jano! Silně doporučuji nové vyšetření lékařem, může se jednat o autoimunitní nebo degenerativní... Celá odpověď
Paleni v ustech, zvysene jaterni testy
Asi pul roku mam zvysene jaterni testy, posledni hodnoty z unora jsou ALT 1.77. AST 0.94. GMT 1.03. Tri mesice pocituji nejdriv obcasne, ted neustale paleni na jazyku, rtech a podnebi ust, jako po poziti palive papriky. V oblasti zaludku pocituji bolest, mam zvysene nadymani, plynatost. Prodelane zakroky:... Zobrazit více
Dobrý den, Eriiko! Bohužel Vám an dálku takto snadno neporadím. Napadá mne, zdali by vysvětlením pro... Celá odpověď
Narůžovělý výtok
Dobrý den, v posledních dnech mě občas zničehonic píchalo v podbřišku, ale za chvilku tato bolest přešla. Bolest se objevila během týdně asi 3x, vždy ob den. Pak už vůbec. O pár dní později jsem se ráno vzbudila a v pyžamových kalhotech jsem objevila narůžovělý výtok. Nebyl to klasický výtok, ale... Zobrazit více
Dobrý den, Dášo! Máte-li výtok, ukažte se svému gynekologovi. Ani inkontinence moči není zcela vyloučena,... Celá odpověď
Užívání léku
Dobrý den.Chci se vás zeptat na jeden problém.Moje matka má 76 let a léči se po MCP.kromě jiných léků užívá i TIAPRIDAL.Zdá se mi že po těchto lécích je malátná a jakoby omámená.Užívá ho půl ráno a jeden večer.Je možné že tyto víše popsané stavy jsou z těchto léků a jestli je nutné léky užívat nebo je... Zobrazit více
Dobrý den,Lubomíre! Tiapridal je lék tlumící, jehož hlavním zamýšleným účinkem je právě sedace, tedy... Celá odpověď
Špatné braní prášků
Dobrý den, potřebuji radu. Beru hormonální antikoncepci - prášky. Beru je každý den podle návodu, přesně ve stejnou dobu, všecko jak má být. V sobotu(včera) jsem si vzala ráno normálně prášek. Dneska ráno(neděle) jsem si taky ráno brala prášek, ale nějak jsem přehlídla označené dny a najednou jsem si... Zobrazit více
Dobrý den Báro! Nevynechávejte žádný den, berte každý den jeden prášek. Jestliže jste si omylem vzala... Celá odpověď
Cholesteatom
Dobrý den, mám přítelkyni(18 let), která má roštěp a měla na pravém uchu cholesteatom. Ten jí lékaři vyoperovali a nyní slyší asi 40% na to pravé ucho. Přibližně v 17 letech jí doktoři našli cholesteatom i v levém uchu a ten se jí bojí operovat aby náhodou neohluchla. Chtěli bychom se zeptat jestli... Zobrazit více
Dobrý den, Michale! Je hezké, že se staráte o přítelkyni, ale na dálku Vám bohužel nepomohu. Každá operace... Celá odpověď