Vyhledávání
Zapadlý jazyk
Dobrý den, několikrát (4x) se nám stalo u dcery (22 měsíců), že když upadla, začala hodně brečet, nemohla popadnout dech, zapadl jí jazyk a začala omdlévat. Po vytažení jazyka hned čiperná jako by se nic nedělo. Pokaždé byla již hodně unavená. Při narození hned nezačala křičet, také ji nějak rozdýchávali,... Zobrazit více
Dobrý den, pokud se batole hodně rozpláče, může se stát, že díky tomu pláči nemůže popadnout dech a začne... Celá odpověď
Bolest zad a krční páteře
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat za našeho tatínka. Již delší dobu (přes půl roku) ho trápí bolesti zad mezi lopatkami a bolesti krční páteře. Absolvoval řadu vyšetření, ale zatím mu nic nepomohlo. Rtg.Cpáteře - lordosa napřímena, páteř v ose, mírné snížení C5-7, foramin C5-6 a C6-7 zasahují drobné dorz.osteofyty... Zobrazit více
Dobrý den, poohlédněte se ve vašem okolí po odborníkovi z oboru rehabilitace / v nemocnici jistě musí... Celá odpověď
Zácpa u miminek
Dobrý den, mám 4 měsíční holčičku.( kojím ) a už 4 dny nekakala.Akorát prdí a čůrá.Občas jde na ní vidět jak tlačí a nejde jí to.Někde jsem četla že to mlíčko spotřebují všechno a nemají co vylučovat.Je možné že by jí to mlíčko nestačilo? Ale nebrečí hlady.děkuji Zobrazit více
Dobrý den, někteří kojenci kakají jen jednou týdně. Pokud prospívají (přibírají, dostatečně močí, jsou... Celá odpověď
Bolest pod kotníkem
Dobrý den,asi před 2 lety jsem kopl do země a začalo mě to bolet při natahování a stahování nohy.Bolest je pod kotníkem směrem k patě. Bylo mi řečeno,že byla posunuta patní kost a napravena..Chodil jsem na magnet,rázovou vlnu...po rázově vlně se to zlepšilo,ale jednou jsem měl větší zátěž a bolest se... Zobrazit více
Dobrý den, léčba plosky nohy, kde nejspíš došlo poslu s posunem patní kosti i k natažení okolních vazů... Celá odpověď
Potíže s páteří a bolesti vystřelující do nohy
L páteř: lehký dorsální posun těla dozadu asi o 3 mm a ventrální posun těla L5 dopředu assi o 4mm - obraz retrolistezy L4/ se spondylolistezou L/S1 s degenerací těchto plotének a s naznačenou protruzí disku L5/S1. Podle mé lékařky, neuroložky, se s tím nedá nic dělat a já už špatně chodím a trpím bolestí... Zobrazit více
Dobrý den, zda je možná operace, to musí po Vašem podrobném vyšetření včetně podrobného vyhodnocení obrazu... Celá odpověď
Neustálý vlčí hlad
Dobrý den, je mi 26 let a nedávno jsem začala často trpět neustálým vlčím hladem. Najím se, ale okamžitě mám hlad, jako by to žaliudkem jenom prošlo, ale on to nezaznamenal, takže jako by neměl co trávit. Jsem z toho zoufalá. Včera jsem šla po ulici a udělalo se mi tak blbě, že jsem se sesunula k zemi... Zobrazit více
Dobrý den, může jít samozřejmě o vliv stresu na vaše tělo / rošku zvolněte nebo se pokuste začlenit do... Celá odpověď
Yersinie
Pan doktor zistili mi yersinie v krvy ale ja naštivila lekára kvôli bolestiam v krížovej oblasti a liečia ma už 2 mesiace.pri odbere krvy zistily crp 11 fw 31/71 a tie yersinie.Otazka môžu ma kríže bolieť už dlhodobo preto?Mam doma mačku či možem mať od neho?Ako je možné že žiadné prízaky hnačky teploty... Zobrazit více
Jedná se o poměrně častou infekci, projevuje se zejména postižením trávicího traktu nebo kloubů. Léčba... Celá odpověď
Bolest kyčel
dobrý den,už delší dobu mě občas bolí kyčle,mám pocit že je to skříplí nerv,je to strašně to střílí a někdy mě to až položí na zem,nebo uplně paralizuje že musím spat tam kde se zrovna nacházím,vždy to odezní a sto ho můžu chodit po lese celý den a nic.Mám lupenku,ale byl jsem na revmatologii a z krve... Zobrazit více
Dobrý de, dojděte si na ortopedii na vyšetření - měla by být vyšetřena část páteře - bederní úsek, také... Celá odpověď
Reakce na odpověd
Děkuji vám v tom, že ste mě ujistili, že i kdybych přišel až po měsíci k chirurgovi tak by poznal torzi varlete ?? Dodnes sem měl pocit, že před delší dobou se my stalo při mytí, že se mi varle otočilo, protože od té doby mám v dolní části varlete takovou hadičku která vede nahoru, a tím sem myslel,... Zobrazit více
Neotočíte jím. Torse varlete to určitě nebyla. Myslím, že byste měl přestat psát dotazy stále dokola... Celá odpověď
Délka menstruace
Dobrý večer, mám dotaz, v říjnu jsem porodila, a po šestinedělí jsem dostala menstruaci byla nepravidelná, a trvala 3-4 dny.V červnu jsem přestala kojit, a menstruace se dostavila až teď plus mínus.Trvá to už 14 dnů, a beru ještě Azalii (poslední plato). Zdá se mi, že už to pomalu končí, je to celou... Zobrazit více
Dobrý den, mělo by to být normální, pokud byste nebrala antikoncepci. Při HA by měl být cyklus víceméně... Celá odpověď