Vyhledávání
Reakce na odpověd
Děkuji vám v tom, že ste mě ujistili, že i kdybych přišel až po měsíci k chirurgovi tak by poznal torzi varlete ?? Dodnes sem měl pocit, že před delší dobou se my stalo při mytí, že se mi varle otočilo, protože od té doby mám v dolní části varlete takovou hadičku která vede nahoru, a tím sem myslel,... Zobrazit více
Neotočíte jím. Torse varlete to určitě nebyla. Myslím, že byste měl přestat psát dotazy stále dokola... Celá odpověď
Délka menstruace
Dobrý večer, mám dotaz, v říjnu jsem porodila, a po šestinedělí jsem dostala menstruaci byla nepravidelná, a trvala 3-4 dny.V červnu jsem přestala kojit, a menstruace se dostavila až teď plus mínus.Trvá to už 14 dnů, a beru ještě Azalii (poslední plato). Zdá se mi, že už to pomalu končí, je to celou... Zobrazit více
Dobrý den, mělo by to být normální, pokud byste nebrala antikoncepci. Při HA by měl být cyklus víceméně... Celá odpověď
Angína
Dobrý den, před více než dvěma týdny jsem začala mít problém s chraptěním. Prvních šest dní jsem pouze chraptila, poté se přidala bolest v krku, né však nijak velká. Cítila jsem že krk není v pořádku, ale bolel jen v noci a to nijak moc, že bych nemohla polykat a byl mírně zarudlý. To trvalo týden a... Zobrazit více
Dbrý den, pokud jste to ještě neudělala, určitě navštivte lék!!!!!!! Při léčbě antibiotik jsou naopak... Celá odpověď
Neznam vyznam nemoci
co znamena ma nemoc ?( diagnoza) lupus erythematosus subacutus 2st. jak se leci? Zobrazit více
Dobrý den, jde o chronické dlouhodobé onemocnění ze skupiny autoimunit, podrobné vysvětlování výrazně... Celá odpověď
Hleny v krku
Dobrý den mam dotaz už asi půl roku trpím tvorbou bílého vazkého hlenu v krku který mi znepříjemňuje i dýchání byl jsem na plicním vyšetření a vše je v pořádku ale všiml jsem si že ráno po probuzení je mi dobře problémy nastanou až po prvním jídle a nejhorší je to večer kdy musím neustále odkašlávat... Zobrazit více
Dobrý den! Doporučovala bych ještě podstoupit vyšetření na ORL a na alergologii. Je možné, že trpíte... Celá odpověď
Poradit odborníka kE komplexnímu vyšetření
Zdravím, asi 3 roky se léčím na endokrinologii pro Hashitoxikozu- hyperfunkci štítné žlázy, užívám lék Thyrozol v minimální dávce, laboratorní hodnoty v normě.Na začátku léčky se objevil ekzantém neznámé etiologie. Asi 1 rok jsem byla bez kožních projevů.Nyní znovu recidíva obj.- síťový erytém palmoplantárně... Zobrazit více
Dobrý den! Na vašem místě bych se obrátila na pracoviště vyššího řádu, ve vašem případě tedy na kožní... Celá odpověď
Nesnesitelná existence
Dobrý den, již asi 9 let beru léky proti depresi. Bohužel se mi deprese nebo úzkostné či panické stavy neustále vracejí. Nemyslím přímo na sebevraždu, ale vynořují se mi představy jak sejít ze světa. Vidím nůž, představím si podřezané žíly, podívám se z okna a vidím se dole na chodníku a tak dále. Nechci... Zobrazit více
Dobrý den Novami! Sebevražda opravdu není dobrým řešením, pro váš život existuje více řešení, o kterých... Celá odpověď
Antikoncepce
Dobrý den, ráda bych se zeptala: 1.když beru antikoncepci Tri-regol po kolika dnech by se měla dostavit menstruace v 7-denní pauze? 2.kdy HA Tri-regol začíná účinkovat? 3.Jaký máte názor na HA Tri-Regol? 4.je normální když menstruaci nedostanu i když beru pravidelně prášky a nikdy jsem neměla zpoždění... Zobrazit více
Dobrý den Michaelo! 1. To je individuální, ale měla by začít v sedmidenní pauze. 2. Pokud jste první... Celá odpověď
Bolest achilovi šlachy
Dobrý den, už asi měsíc mám na pravé achilovce těsně nad patou malou bouly (asi 2cm) která je bolestivá. Achilovka bolí když dlouho sedím nebo ležím a pak jdu chodit, nebo při větší zátěži. Bolest je nepříjemná, proto bych se ji velice ráda zbavila. Můžete mi prosím říct o co by se mohlo jednat a jak... Zobrazit více
Dobrý den, navštivte lékaře na chirurgii, vyšetří achilovku pohmatem ev. doporučí diagnosický ultrazvuk,... Celá odpověď
Zubní implantát
Dobrý den, zhruba před 1.5 rokem mi byla vytržena dvojka nahoře. Zub byl předtím dlouho léčený, byly vyplněny kořenové kanálky, ale kvůli dlouho trvajícímu zánětu v kosti musel být nakonec vytržen. Vytržený zub mi byl vložen zpátky do dásně a kompozitem připevněn ke dvěma přilehlým zubům (1 a 3) s... Zobrazit více
Dobrý den, Váš ošetřující lékař má pravdu. Implantát opravdu nutný není. Bez implantátu je ale větší... Celá odpověď